Кривбас – Черкаські Мавпи. Напередодні матчу

15 Жовтня, 2021

Анкета гри:
16
 жовтня, 14:00
Кривий Ріг
, СК КТУ
“Кривбас” – “Черкаські Мавпи”
Турнірне становище: 3-3 – 6-те місце, 1-5 – 12-те місце
Онлайн: Обозреватель, YouTube ФБУ, ВІККА (запис)

Болюча поразка у Миколаєві вже у минулому, треба рухатися далі, де на “Мавп” чекає ще один цікавий суперник – “Кривбас”. Черкаські баскетболісти програли у кількох рівних матчах поспіль, колись ця серія має завершитися, є сподівання, що це станеться у Кривому Розі.

“Кривбас” – новачок Суперліги Windrose. Команда-дебютант елітного дивізіону отримала тренера-новачка. Артему Сліпенчуку на старті цього сезону вдалося заявити і про себе і про свій колектив. В активі криворіжців є кілька якісних перемог над “Тернополем” та “Київ-Баскетом”, непоганою гра видалася і проти “Одеси”. Криворіжці в усіх своїх матчах набирають багато очок. Попри статус дебютантів, у складі команди грає чимало досвідчених баскетболістів – це як українці Артамонов і Коренюк, так і непогані американці, де особливо вирізняється Зак Коупленд. Американський захисник цьогоріч здобув 46 очок проти “Київ-Баскета” встановивши рекорд сезону в Суперлізі Windrose.

Закрити Коупленда – одне з головних завдань для черкаської команди у цьому матчі. “Мавпи” перебувають у непростій ситуації. Із “Миколаєвом” та “Запоріжжям” черкасці демонстрували непогану гру лише відрізками, втім у більшості моментів допускалися багатьох втрат, що ставило хрест на сподіваннях про позитивний результат. Стабільну гру в команді демонструє Дювон Максвелл, втім йому поки бракує допомоги від партнерів.

Про адаптацію новачків до гри команди, перебудову командної гри і говорив головний тренер Максим Міхельсон:
“Просто потрібно працювати. Треба десь знайти час для цієї роботи. Ми зіграли 4 матчі за 9 днів. У проміжках просто не було часу приділити пару хороших годин, щоб відпрацювати взаємодію та принципи щодо захисту та нападу для нових гравців. Потрібно працювати. Це єдиний рецепт, як можна вийти з ситуації. Іншого я не знаю. Чи акліматизувалися легіонери? Абсолютно ні. Вже починає розуміти і входити в гру Айзек Хемілтон. Дарко Балабан з нами відпрацював 5 тренувань. Це гравець, який фундаментально змінює малюнок гри. Класичний п’ятий номер. До цього грали “смолл-болл” універсальними гравцями, четверті номери були на позиції п’ятих. Наявність такого великого гравця змушує змінювати малюнок. Можливо, з цим пов’язані якісь провали. Команді потрібно звикнути до нього, йому потрібно звикнути до команди”

http://mavpabasket.com/