У рівній і важкій грі Черкаські Мавпи отримали перемогу проти «Кривбаса»

16 Жовтня, 2021

Сьогодні, 16 жовтня, черкаська команда відіграла складний виїзний матч проти новачка «Кривбаса» та перервала низку поразок.

Стартувала перша десятихвилинка, досить, плавно для обох команд. З перших хвилин лідерство захопили господарі майданчика. Але декілька потужних атак від Максвелла та Попова дали змогу взяти лідерство у «руки» черкащан. Протягом першої чверті було дуже важко визначити лідера. Тому що лідер мінявся, майже, з кожною атакою. Та, все ж, перемога у першій десятихвилинці за «Кривбасом», з перевагою у 4 очки.

У другій чверті поєдинку усі результативні атаки «Мавп» дуже швидко нівелювались атаками господарів. «Кривбас» набираючи обертів у атаці, збільшував свою перевагу у рахунку. Влучна дальня атака на четвертій хвилині, Закарі Коупленд збільшила цю перевагу до 10 очок. Всього за хвилину черкащани зробили потужний ривок у 10 очок, що дозволило «Черкаським Мавпам» зрівнятися в рахунку. На велику перерву команди пішли з рівним рахунком.

У третій чверті продовжились «гойдалки» за лідерство. Протягом семи хвилин «Мавпи» утримували «Кривбас» на відстані не більше 6 очок. Під кінець чверті наша команда наблизилась до опонентів та на останніх секундах Хемільтон зумів скоротити різницю в рахунку до двох очок. Початок завершальної чверті поєдинку став більш вдалим для «Мавп».  Гарний захист та потужні атаки черкащан дали можливість зробити собі впевнену перевагу в рахунку. Цю перевагу Мавпи легко утримали до фінальної сирени.

Наступна гра відбудеться 23 жовтня проти БК “Тернопіль” у м. Черкаси, у спортивному комплексі “Будівельник”.

“Кривбасс” — “Черкаські Мавпи” 80:90 (22:18, 18:22, 19:17, 21:33)

http://mavpabasket.com/