Черкаські Мавпи завершили виступи у Кубку України

24 Листопада, 2019

Київ-Баскет вийшов у чвертьфінал Кубка України, здолавши Черкаські Мавпи і в другому матчі 1/8 фіналу – 81:71.

Про це повідомляє офіційний сайт баскетбольного клубу.

Після поразки в 18 очок у першому матчі гості з Черкас до останнього намагалися виправити становище в столичному ПС Венето. Втім врятуватися не виходило – господарі не дозволяли.

Кияни впродовж більшої частини ігрового часу переважали черкасців у реалізації та в грі під щитами. Відтак вони старту збільшили загальну перевагу ще на 5 очок. Гості за дві наступні чверті відіграли лише чотири бали. На більше сил не вистачило.

Найрезультативнішим у матчі став американський форвард киян Кейсі Шеферд – 19 очок. Дабл-дабл у переможців зробив Кіндал Хілл – 12 очок, 10 підбирань.

У інших поєдинках дня перша команда Хіміка розгромила дублерів Дніпра – 123:68, а Житомир переміг вдома другу команду южненців – 95:81.