«Мавпи» у Черкасах у рівному матчі поступилися БК «Дніпро»

14 Листопада, 2021

У рамках Суперліги Windrose «Черкаські Мавпи» відіграли третій поспіль домашній матч. Принципове протистояння завершилося перемогою Дніпра  83:90

Дніпро впевненіший вигляд мав на початку гри, але у другій половині стартової десятихвилинки Мавпи додали в активності і почали поступово скорочувати відставання. Захисник господарів Айзек Хемілтон реалізував триочковий кидок одночасно з завершенням першої чверті, зробивши рахунок рівним вперше з моменту стартового вкидання.

Друга чверть пройшла за схожим сценарієм. Команда Дмитра Болдаэва впевненіше почала ігровий відрізок, після чого Мавпи активізувалися і наздоганяли суперника. На велику перерву Дніпро пішов з мінімальною перевагою. Господарям завадила вирватися вперед велика кількість промахів з лінії штрафних – 8/15. Слід відзначити, що Дніпро в першій половині через травму гомілкостопа втратив форварда В’ячеслава Боброва.

Більшу частину третьої чверті на паркеті спостерігалася рівна гра. Дніпро оформив невеликий відрив в заключній фазі десятихвилинки, головним чином, завдяки дальнім влучанням Іссуфа Санона і Анатолія Шунделя. Команда Максима Міхельсона зусиллями Сергія Скіри зуміла скоротити відставання до мінімального на останніх секундах чверті.

В четвертій десятихвилинці на майданчику спостерігалася напружена боротьба. Заключна фаза матчу краще вдалася Дніпру. Одним с ключових моментів став лей-ап Станіслава Тимофєєнка за 3 хвилини до фінальної сирени, після якого перевага Дніпра досягла 7 очок. Мавпи не зуміли відігратися до кінця гри і потерпіли шосту поспіль поразку в Суперлізі Windrose, залишившись на останньому місці в турнірній таблиці.

Джерело: БК «Черкаські Мавпи»