Гравець «Черкаських Мавп» у складі збірної України готується до ігор кваліфікації чемпіонату світу

23 Листопада, 2021

Для форварда черкаської команди Івана Ткаченка це вже не перший виклик до національної команди. На початку минулого року його викликали готуватися до матчів кваліфікації чемпіонату Європи 2022 року.
Про емоції після теперішнього виклику, підготовку та клубні справи Іван Ткаченко розповів у коментарі пресслужбі ФБУ.
– Для Черкаських Мавп сезон розпочався не найкращим чином. Як вважаєш, чому так сталося?
– Достеменно не знаю. Вважаю, ми непогано почали – перемогли Будівельник. Але, мабуть, краще б ми тоді програли, та перемога могла надто нас заспокоїти. Думали, усіх зможемо здолати без надзусиль. Але сталося навпаки – нас всі перемагали. Від такого повороту падає командний дух. Та в будь-якому випадку це стало уроком для нас. Зараз ми вже граємо набагато краще, з’явилося взаєморозуміння.
– Цього сезону ти – капітан Черкаських Мавп, вперше в кар’єрі. Наскільки це важливо і чи змінило щось у твоєму ставленні до гри?
– Та загалом не змінило. Як і раніше відчуваю можливість вплинути на партнерів, підтримати, додати емоцій.
– Мавпи підписали Генрі Дугата. Чи вплинув він на гру команди?
– Так, і досить суттєво. Для Родні Первіса перший номер – не його позиція. Ми бачили, що йому важко, не подобається. А тепер у нас є чистий перший номер і відразо помітно його роботу.
– Наскільки важливо для тебе саме зараз приїхати до збірної та отримати можливість ввійти в склад?
– Перш за все це демонструє, що я піднявся на наступний щабель свого професіонального розвитку. Отже, тренер бачить в мені перспективу.
– Що скажеш, про психологічну атмосферу в команді?
– Вона на чудовому рівні. Першого разу, перед Австрією та Угорщиною, мені було важкувато. Тоді було багато ветеранів, з якими я не звик багато спілкуватися. Та зараз уже впевнено почуваюся.
– Наступних суперників збірної з Грузії та Північної Македонії вже обговорювали з тренером?
– Ні, до цього ще справа не дійшла. Вова та Пустик (Володимир Герун та Артем Пустовий – ред.) щойно приїхали, Будівельник нещодавно грав, тож поки награємо деякі комбінації.

Варто відзначити,що збірна України грає на старті кваліфікації чемпіонату світу 2023 року 26 листопада в Тбілісі проти Грузії та 29 листопада в столичному Палаці спорту проти Північної Македонії.
Джерело: fbu.ua