Баскетбол. Тернопіль – Черкаські Мавпи. Напередодні матчу

4 Грудня, 2021

Ще один виїзний матч перед насиченою серією домашніх ігор. Після однієї із найболючіших поразок у сезоні від Київ-Баскета Мавпи зіграють із суперником близького рівня – Тернополем. Гра на Заході вкрай важлива для нинішніх турнірних завдань команди.

Анкета гри:
4 грудня, 16:00
Тернопіль, ФОК
Тернопіль – Черкаські Мавпи
Турнірне становище: 6-11 – 9 місце; 3-13 – 12 місце
Онлайн: Обозреватель, YouTube ФБУ, ВІККА (запис)

Про останню гру з Київ-Баскетом говорити складно, Мавпи поступилися по всіх параметрах. Забути цей матч, перебудуватися і налаштуватися на нового суперника – це ключове завдання і тренерів і гравців.

Тернопіль не зовсім вдало розпочав сезон. Команда Дмитра Забірченка зразка 2021/22 певний час шукала свою гру та оптимальний склад. Зараз після зміни на легіонерських позиціях і з приходом Дашича та Домаркаса результати дещо покращилися. Зараз тернополяни перебувають на межі входження до плей-оф. Переграти прямого конкурента у боротьбі за потрапляння до постсезону – надважливе завдання Мавп.

У першому колі у Черкасах команди відіграли досить рівний поєдинок. Тоді лише наприкінці матчу Тернопіль вирвав перемогу. Однак зараз і в Черкасах з’явився Генрі Дугат, і в Тернополя є нові обличчя.

Цікаво буде подивитися на другу дуель лідерів команд – потужних форвардів Фурстінгера та Максвелла. У задніх лініях Бояркін та Домаркас протистоятимуть Дугату і Первісу. Ні й ікс-фактором може стати Владімір Дашич. Закрити фактурного і пасуючого центрового – виклик для черкасців.

http://mavpabasket.com/