Мавпи у результативному поєдинку зламали опір Тернополя

5 Грудня, 2021

Черкаські Мавпи у надскладному матчі у Тернополі відіграли 17 очок відставання і здобули свою четверту перемогу в сезоні. Фантастичний перфоманс від Генрі Дугата (30 очок, 8 передач) став ключовим у матчі.

Більшу частину першої чверті на майданчику у Тернополі панував рівний баскетбол. Черкасці місцями мали мінімальне лідерство. Традиційно, за собою команду вів Дювон Максвелл, який відпрацьовував на обох боках паркету. Втім, кінцівка періоду була за господарями – два триочкових поспіль від Луценка, а також хороший захист дозволив команді отримати лідерство у сім очок – 23:16.

У другій чверті тернополяни здійнили ще один вражаючий ривок і за кілька хвилин відірвалися на відстань 17 очок. Мавпи часто втрачали м’яч і ніяк не могли організувати атаку як слід. Стабілізувати ситуацію черкасцям вдалося лише наприкінці чверті, кілька важливих кидків виконав Родні Первіс, свої моменти реалізував Дугат. Втім до великої перерви різниця в рахунку все одно була на користь господарів – 48:39.

Третю чверть черкасці розпочали ударно. Підопічні Максима Міхельсона чітко захищалися і проводили швидкі атаки. Дювон Максвелл завів команду блок-шотами та постером через Фурстінгера. Так, черкасці скоротили до чотирьох очок, втім не надовго. Кілька помилок поспіль у захисті й нападі призвела до чергового ривка Тернополя, який повернув собі двозначну перевагу. Втім кінцівка за Черкаськими Мавпами – чіткі дії в захисті призвели до швидких атак команди, важливі очки команді забезпечили Дугат, Ткаченко й Хемілтон. Це дозволило команді скоротити відставання до трьох балів – 68:65.

У четвертій чверті розгорілася результативна гра в обидва боки. У черкасців потужний атакувальний перфоманс видав Генрі Дугат, який раз-по-раз брав на себе й набирав очки після ефектних проходів, ключові триочкові цілив Олександр Кольченко, який вивів команду вперед. Тернопіль не відпускав черкасців до останнього, але Мавпи, отримавши моральну перевагу, свого вже не відпустили. У підсумку 90:96 – четверта перемога Мавп у сезоні.

Героєм зустрічі став Генрі Дугат, котрий здобув 30 очок, віддав 8 передач та завершив гру з показником ефективності у 30 балів!

Тернопіль – Черкаські Мавпи – 90:96 (23:16, 25:23, 20:26, 22:31)
Тернопіль: Фурстингер – 17; Місяць – 7; Домаркас – 14+4 підб; Долежай – 5+5 пер; Дашич – 11+9 підб – старт; Бояркін – 15+4 підб, 5 пер; Луценко – 13+4 підб; Сандул – 8+4 підб, 3 пер.
Черкаси: Кольченко – 11+3 підб; Ткаченко – 8+7 підб, 3 перех; Дугат – 30+8 підб; Конате – 6; Максвелл – 18+2 підб – старт; Приймак – 10+5 підб; Первіс – 7; Хемілтон – 6.

Нагадаємо, що наступні матчі Мавпи зіграють вдома. 9 грудня проти Запоріжжя і 11 грудня проти Прометея. 

http://mavpabasket.com/