Баскетбол. Суперліга. «Черкаські Мавпи» – БК «Запоріжжя» – 71:83

10 Грудня, 2021

Девятого грудня черкаські баскетболісти зустрічалися з командою, яка знаходиться у середині турнірної таблиці

Уже до середини ігрового часу стартової чверті поєдинку гості повністю адаптувалися до суперника та захопили ігрову перевагу. Стартовий відрив у 9 очок дав можливість гостям надалі тримати контроль за боротьбою. Допомагали в цьому краща реалізація двоочкових кидків, перевага під щитами та менша кількість втрат і помилок.

Мавпи спробували в другій чверті перебрати в свої руки контроль за грою. Але краще вдалося нейтралізувати атаку запоріжців, самі черкасці надто багато зиску з цього не отримали. До середини другої чверті суперники набрали лише 6 очок на двох. Втім до великої перерви команди встигли надолужити згаяне, однак суттєво на ситуацію це не вплинуло – запоріжці втримали перевагу в рахунку, хоча вона й скоротилася до чотирьох очок.

Гості відіграли втрачене в другій половині. Після кількох стартових хвилин заключної чверті запас запоріжців уже сягав 17-ти очок. Господарі тримали баланс за триочковими влучаннями. Один лише Кольченко на середину заключної 10-хвилинки мав 5 дальніх влучань з дев’яти спроб. Однак за всіма іншими ключовими статистичними показниками господарі суттєво відстали.

На останніх хвилинах черкасці все ж встигли знову скоротити відставання до 5 очок, однак на більше сил не вистачило. Гості за агресивних дій в атаці найрезультативнішого в другій половині Антанаса Удраса довели зустріч до другої в сезоні перемоги.

Черкаські Мавпи – Запоріжжя – 71:83 (19:28, 19:14, 13:19, 20:22)

Черкаські Мавпи: Д. Максвелл 15о + 7пд, Кольченко 15, Дугат 14о + 7пр, Конате 7, Ткаченко 4о + 5пд – старт; Попов 8, Приймак 4, Первіс 2, Сергеєв 2, Хемілтон.

Запоріжжя: Е. Максвелл 16о + 6пд, Мальчевський 13о + 6пд, Джозеф 11о + 9пр, Френсіс 10о + 8пд, Сизов 10о + 5пр – старт; Удрас 14, Михеєв 5, Титов 4, Морозов.

 

Джерело: сайт БК «Черкаські Мавпи»