«Черкаські Мавпи» порадували третьою перемогою поспіль

11 Лютого, 2022

11 лютого на виїзді «Черкаські Мавпи» провели результативний поєдинок із БК «Запоріжжям»

Старт поєдинку у черкащан пройшов під знаком Івана Ткаченка. Капітан своїми чотирма триочковими поспіль вивів команду вперед. Запоріжці діяли більш командно, яскраві слем-данки виконали Удрас і Френсіс, також не себе брав ініціативу Джозеф. Результативна чверть від обох команд завершилася нічиєю – 25:25.

У другій чверті на майданчику також рівний баскетбол. Для Мавп складним завданням було втримати передню лінію Запоріжжя і водночас захисника Ясіна Джозефа. Натомість в атаці естафету по набору очок від Ткаченка перейняв Айзек Хемілтон. Американець традиційно влучав як здалеку, так і виконував важкі середні спроби. Це дозволяло команді тривалий час мати мінімальну перевагу. Втім однозначного лідера у матчі не було. Кінцівку вирвали Мавпи, що дозволило команді мати перевагу +3 перед великою перервою – 44:47.

У третій чверті Мавпи пропустили великий ривок, коли Запоріжжя отримало двозначну перевагу. Черкасцям не вдавалося здобувати легкі очки, натомість у захисті команда не могла впоратися із суперниками. Втім до середини періоду Іван Ткаченко і компанія знову підтягнулися в рахунку. Капітан продовжив свою феєрію дальніх кидків, реалізувавши 7 із 8-ми кидків здалеку.

У четвертій чверті вже Мавпи почали свій ривок. Увімкнувся Генрі Дугат, йому допомогли Ткаченйо і Приймак. Це дозволило черкасцям ще за 5 хвилин до кінця періоду відірватися на відстань 6-ти очок. Особливо важливо, що гравці Мавп добре відпрацювали у захисті, не давши супернику вчасно відповісти. Далі гості втекли вже на дистанцію 11-ти очок.

Запоріжжя – Черкаські Мавпи – 82:86 (25:25, 19:22, 27:20, 11:19)