Головний тренер «Черкаських Мавп» Максим Міхельсон прокоментував поразку від «Кривбасу»

18 Лютого, 2022

17 лютого черкаська команда без кількох основних гравців, яких замінили молоді баскетболісти, провела складний і насичений на фізичну боротьбу матч, який звершився не на їхню користь (63:80).

Максим Міхельсон, головний тренер Черкаських Мавп:

— Завжди приємно грати у рідному місті. Багато знайомих людей, вихованців, з якими працював тут 15-20 років тому. Завжди хочеться перемагати у такій атмосфері. Кривбас завжди грає дуже жорстко та в’язко, у силовий баскетбол із чітким тиском через фарбу. Не впоралися на пік-н-ролі. Особливо у першій половині. У другій половині Кривбас із божевільним везінням та відсотком забив кидки в обличчя з наддальньої дистанції. Були сильно заведені та налаштовані на гру. Це матчі на потрапляння до плей-оф. Кожна поразка боляче б’є по турнірній таблиці. Обидві команди це розуміли. Сьогодні не могло не бути бійки на майданчику. У хорошому значенні слова. Не впоралися з емоціями. Пара моментів було пропущено. Гравці завелися, почали апелювати до суддівства, чого не повинно бути у грі. Судді також люди і можуть помилитися.

Якоїсь миті втратили контроль над грою. Кривбас отримав перевагу 9-11 очок. З такою короткою ротацією і в такій в’язкій грі потрібно йти в очко до фінальної сирени або буде дуже важко наздоганяти. Підбиралися, але не більше ніж на 10 очок. Тут же отримували два триочкові в обличчя і поверталися на -15. Ми маємо достатньо ігор, щоб змінити ситуацію. Ми битимемося за плей-оф поки є шанс. Подивимось як вийде. Ми не можемо втрачати гру через втрату контролю над емоціями. Свиснули фол чи ні. Може, я не згоден, але гравці мають грати у баскетбол, тренери тренувати, а судді судити. Комісії мають розглядати ці ігри. Якийсь діалог може бути під час гри, але не можна втрачати контроль над емоціями. Занадто важлива була перемога сьогодні, не можна було вимикатися через емоції збоку. Не судді змушували нас промазувати відкриті триочкові. Добре вивели гравців, але промазали. Кривбас у відповідь забив ці триочкові. На цьому треба фокусуватися, а не реагувати на рішення інших людей, які не беруть м’яча до рук.

Джерело: БК «Черкаські Мавпи»