Черкащанин Святослав Михайлюк не допоможе збірній Україні в найближчих матчах відбору на ЧС

24 Травня, 2022

Головний тренер чоловічої збірної України Айнарс Багатскіс розповів сайту ФБУ, що легіонери з НБА найближчого міжнародного вікна не допоможуть національній команді.

«Ми постійно на контакті з Ленем і Михайлюком і хлопці готові грати за збірну, для них це, як і для кожного гравця за честь. Але є правила НБА (гравцям НБА протягом року у розташування збірної можна перебувати не більше 28 днів — прим), якщо ми зараз будемо їх задіювати за збірну, ми можемо їх втратити після.

Самим хлопцям зараз було б теж дуже корисно, вони не дограли у сезоні, вони можуть більше і краще грати в НБА і матчі за збірну могли б у дечому допомогти і їм.

Ми пам’ятаємо, що з Ленем і Михайлюком Україна уже обігрувала Іспанію у 2017-му, але думаю у цьому вікні ми маємо вирішувати свої завдання без них, а вже у серпні зустрічати їх у збірній на наступне вікно кваліфікації та чемпіонат Європи».

Нагадаємо, що на початку липня чоловіча збірна України з баскетболу відіграє відразу три матчі у кваліфікації до чемпіонату світу 2023. Українці проведуть дві номінальні домашні гри проти Грузії (1 липня) та Іспанії (7 липня) у Ризі, а також виїзний матч проти Північної Македонії (4-го липня) у Скоп’е.

Джерелоя: fbu.ua