«Харківські Соколи» сильніші за «Черкаські Мавпи»

2 Грудня, 2019

Харківські баскетболісти вибороли першу перемогу в сезоні, здолавши в понад двогодинному домашньому поєдинку регулярного «Мавпи» – 77:72.

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. Суперліга Парі-Матч. Регулярний чемпіонат. 1 грудня

Харківські Соколи – Черкаські Мавпи – 77:72 (7:19, 20:22, 27:15, 23:16)

Харківські Соколи: Тіг (22о + 8пд), Бояркін (15о + 9пр), Джексон (14), Мусієнко (6о + 5пд), Джамар (6), Тищенко (6), Тарасенко (4), Тихонов (3), Козлов (1), Барнет.

Черкаські Мавпи: Райт (15о + 6пд), Хаджифейзович (14), Конєв (8), Бєліков (7), Ейрінгтон (7), Попов (7), Кольченко (6о + 5пд), Ткаченко (2), Руслов

Харків’яни в гонитві за дебютною перемогою в сезоні з перших хвилин матчу намагалися не дозволяти гостям надто вільно почуватися на майданчику. Однак гості поступово все ж перебрали контроль за грою в свої руки. Допомогла в цьому значно краща реалізація кидків. У підсумку за перші 10 хвилин гості вийшли вперед на 12 очок.

Однак уже в другій чверті господарі вирівняли гру. Гості тримали дистанцію в рахунку завдяки запасу з першої чверті.

Переломною в поєдинку стала третя чверть. Соколи додали тиску, покращивши при цьому реалізацію дальніх кидків. Коли у гостей і надалі залишався лише один реалізований триочковий, харків’яни вже забили чотири, три з яких забив Бояркін.

До заключної чверті Соколи змогли відіграти відставання до двох очок. Уже в останній частині гри харків’яни вийшли вперед та втримали перемогу в затяжному завершенні понад двогодинного поєдинку.