В Україні баскетбольний сезон офіційно завершено

3 Червня, 2022

Виконком ФБУ затвердив рішення про дострокове завершення всіх змагань в Україні сезону 2021/22, який був зупинений 24 лютого 2022 року в день початку повномаштабної війни в Україні з росією.

Єдиноголосно було вирішено чемпіонат та Кубок України сезону 2021/2022 рр. завершити достроково. Турнірні таблиці змагань у всіх лігах (в т.ч. ВЮБЛ) станом на 24.02.2022 р. визнати остаточними. Також було названо критерії визначення місць команд при різній кількості ігор чи при виступі команд у різних підгрупах.

Таким чином, в чоловічій Суперлізі Windrose Черкаські Мавпи завершили чемпіонат на 11-й сходинці. Результат черкаської команди – 8 перемог, 24 поразки. На першій сходинці чемпіонат завершив Прометей, другим став Будівельник, третім – Київ-Баскет.

При цьому вирішено, що чемпіонів та призерів змагань у всіх лігах не визначати, а підсумкову класифікацію команд затвердити за підсумками зіграних матчів до 24-го лютого.

У чоловічій Вищій лізі першим став Старий Луцьк-Університет, другим – Рівне, третім – Хмельницький. Черкаські Мавпи-2 завершили сезон на другому етапі чемпіонату. Всього підопічні Георгія Ступенчука виграли 5 матчів та 15 разів поступилися.

Джерело: БК «Черкаські Мавпи»