Айнарс Багатскіс: Лень та Михайлюк дуже хочуть грати за збірну і, гадаю, скоро будуть з нами

20 Червня, 2022

Головний тренер чоловічої збірної України Айнарс Багатскіс в інтерв’ю прес-службі ФБУ повідомив, що українські гравці НБА Олексій Лень та Святослав Михайлюк можуть найближчим часом приєднатися до національної команди.

«Я би хотів сказати про те, що у нас є гарні новини і все має стати зрозуміло найближчими днями. Я дуже сподіваюся, що у нас будуть Михайлюк та Лень — з ними ми зовсім інша команда. Вони дуже хочуть грати за збірну і, гадаю, скоро будуть у нас. Це поки що все, що я можу сказати про це».

Олексій Лень в минулому сезоні виступав у складі Сакраменто Кінгз, а Святослав Михайлюк представляв Торонто Репторс. Востаннє гравці представляли національну збірну в матчах кваліфікації ЧС-2019.

Наразі чоловіча збірна України тренується в Італії, де готується до матчів кваліфікації ЧС-2023 проти Грузії, Північної Македонії та Іспанії.

1 та 7 липня Україна проведе два номінально домашні матчі кваліфікації проти Грузії та Іспанії відповідно (обидва відбудуться у Ризі). 4 липня команда Айнарса Багатскіса зіграє на виїзді із Північною Македонією.

У відборі на чемпіонат світу Україна провела три матчі, перемігши Північну Македонію та програвши на виїзді грузинам та іспанцям. У своїй групі синьо-жовті посідають третє місце. У наступний раунд відбору вийдуть три найкращі команди з кожної групи.