Святослав Михайлюк: «Приїхав, щоб допомогти збірній України вийти на чемпіонат світу»

28 Червня, 2022

Український атакуючий захисник Святослав Михайлюк приєднася до національної команди та готується до відповідальних матчів кваліфікації чемпіонату світу-2023 з баскетболу.

Останні чотири роки 25-річний вихованець черкаського баскетболу відіграв в НБА і тепер готовий допомогти збірній у трьох відбіркових зустрічах, які буде зіграно в липні:

«Емоції від присутності у збірній як завжди позитивні, особливо в такі часи, як зараз. Я завжди хочу грати в збірній, завжди приїжджаю, коли є можливість. А цього року у нас дуже важливі ігри за вихід на чемпіонат світу і я приїхав, щоб допомогти команді виконати поставлені цілі і знову потрапити на світову першість. Шанси завжди є, адже до цього ми довели, що ми можемо обігрувати іспанців. Але зараз найважливіша гра — проти Грузії. Буде важко, адже вони привозять хороших гравців з НБА, з Євроліги. Але ми постараємося зробити все можливе, щоб виграти. Приїзд у збірну? Так, спочатку я був націлений приїхати на Євробаскет, підготуватися, але зараз є хороша можливість вийти на чемпіонат світу, тож чому ні».

Джерело: fbu.ua