Визначено регламент чоловічої Суперліги з баскетболу, де планують грати «Черкаські Мавпи» в сезоні 2022/23

18 Серпня, 2022

Федерація баскетболу України (ФБУ) визначила регламент проведення сезону в чоловічому чемпіонаті України в сезоні 2022/23.

Змагання в чоловічій Суперлізі планується провести в два етапи.

На першому етапі команди зіграють за туровою системою календаря у три кола.

На другому етапі команди, що посіли на першому етапі місця з 1 по 6, за системою плей-оф розігрують місця з 1 по 6 у Фіналі шести. Він пройде протягом трьох ігрових днів:

Спочатку в 1/4 фіналу між собою зіграють команди, що посіли на першому етапі 3 місце і 6 місце, та команди, що посіли на першому етапі 4 місце і 5 місце.

В 1/2 фіналу, куди автоматично пройдуть команди, що посіли на першому етапі 1 та 2 місця, вони зіграють з переможцями чвертьфіналів. Також буде зіграно матч за 5 місце.

В третій ігровий день будуть зіграні фінал та матч за 3 місце.

Раніше повідомлялося, що п’ять клубів минулорічної Суперліги попередньо підтвердили свою участь у наступному сезоні: Прометей, Будівельник, Київ-Баскет, Запоріжжя та Черкаські Мавпи. Ще чотири клуби — Дніпро, Харківські Соколи, Хімік та Кривбас — попросили використати регламентовану паузу для прийняття рішення до 1 вересня. Так само цей час для свого рішень є й у решти учасників минулого сезону.