«Черкаські Мавпи» удома переконливо розібралися з БК «Одеса»

7 Грудня, 2019

Одесити намагалися чинити опір, проте дії господарів були на щабель вдалішими та яскравішими за гостей.

Обидві команди зі стартових секунд гри почали демонструвати швидкий баскетбол, проте, не надто результативний. Щонайменше п’ять атак встиги провести клуби, поки бігмен господарів Райт не відкрив лік набраним балам з лінії штрафних. На третій хвилині гри Беліков подвоїв перевагу для своєї команди, але після цього одеситам знадобилося лише 9 секунд, аби рахунок вирівняти – 4:4. Надалі команди грали рівно, а відмітитися в першій чверті зумів снайпер команди Міхельсона – Джейлін Ейрінгтон. Американець забив яскраві три, а також виконав вбивчий данк. Завершилась перша чверть з рахунком 22:17.

На старті другої десятихвилинки добре до гри увійшов єдиний не американсьий легіонер у Суперлізі Парі-Матч – Сеад Хаджифейзович. Серб з боснійським паспортом декілька разів вдало проатакував та змусив наставника Одеси брати тайм-аут. На екваторі чверті після чергової трьохи від Ейрінгтона різниця в рахунку сягнула 12 балів на користь Мавп, проте гості вирішили лишити інтригу в матчі та скоротили відставання до 6. Остаточну крапку в першій половині поставив Попов своїми двома балами з проходу – 44:34.

Третій період розпочався з ефектної триочкової атаки від Діона Райта, але одесити цей

практично знищили інтригу ще в кінцівці третьої десятихвилинки. В заключні 10 хвилин обидві команди потішили публіку в Черкасах яскравими моментами, які, втім, вже ніяк не впливали на підсумковий результат гри. 92:76 – перемога команди з Черкас. ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. Суперліга Парі-Матч. Регулярний чемпіонат