«Черкаські Мавпи» здолали львівську «Політехніку-Галичину»

10 Січня, 2023

«Черкаські Мавпи» і «Політехніка-Галичина» зустрілись вперше в сезоні, матч відбувася в рамках домашнього для черкащан баблу Суперліги Parimatch,

Мавпи краще провели першу половину, отримавши за підсумком 20 хвилин гри 9 очок переваги. Господарі лідирували в рахунку в першу чергу за рахунок вдалої гри американського тандема Максвелл — Лейк, які на двох набрали 33 очки. Також черкасці краще атакували з дальньої дистанції та припустилися меншої кількості втрат. У Політехніки вдало в гру з лави увійшов Владлен Бережний, який набрав 11 очок за 12 хвилин ще до великої перерви.

За рахунок захисту львів’янам вдалося виграти третю чверть, за яку Мавпи набрали лише 15 очок, але перед заключною десятихвилиною перевага залишалась у господарів — +7.

Третя чверть виявилась єдиною, яку вдалося виграти львів’янам: в четвертій Мавпи знову зіграли результативно та не дозволили супернику наблизитись в рахунку. Артем Сліпенчук вже в своєму першому матчі в якості головного тренера Мавп здобув перемогу — черкащани виграли першу гру домашнього баблу з рахунком 85:73. Це друга перемога для Мавп у сезоні.

Захисник господарів Деметріус Лейк встановив новий рекорд сезону в результативності, набравши 41 очко та реалізувавши 6 з 7 триочкових.

Середа, 11 січня

12:00 Політехніка-Галичина – Запоріжжя (XSPORT+)

15:00 Старий Луцьк-Універсистет – Черкаські Мавпи (XSPORT)

18:00 Прикарпаття-Говерла-КФВ – Київ-Баскет (Youtube ФБУ)

Четвер, 12 січня

11:00 Старий Луцьк – Запоріжжя (Youtube ФБУ)

14:00 Прикарпаття-Говерла-КФВ – Політехніка-Галичина (XSPORT)

17:00 Черкаські Мавпи – Київ-Баскет (XSPORT)

Джерело: ФБУ