Михайлюк знову матч почав у старті, зіграв більше 30 хв. і його «Шарлотт» виграв

27 Березня, 2023

Черкащанин Святослав Михайлюк допоміг «Шарлотт» вдруге поспіль сенсаційно перемогти «Даллас» – цього разу з рахунком 110:104.

Михайлюк, як і у першій грі, вийшовши в старті і отримав найбільший ігровий час серед усіх гравців «Горнетс». Українець відіграв 33 хвилини, набрав 7 очок (0/3 двоочкових, 1/4 триочкових, 4/4 штрафних), 3 передачі, 3 підбирання та 2 перехоплення. Показник “+/-“ становив найкращі у складі Шарлотт “+16”.

Після виїзної перемоги в Далласі команда Михайлюка перемогла «Маверікс» вдруге поспіль. Відзначимо, що востаннє Свят виходив в старті у двох матчах поспіль ше в листопаді 2021 року, граючи в складі Торонто.

Для Свята цей матч став 24-м в НБА, в якому він зіграв 30+ хвилин. Найбільше таких матчів Михайлюк провів за “Детройт” – 15. Ще три гри з 30+ хвилин були у складі “Оклахоми”, 4 за “Репторз”, та два за “Горнетс”.

Джерело: basket.com.ua