«Черкаські Мавпи» помстилися «Харківським Соколам» за минулу поразку

17 Січня, 2020

16 січня черкаські баскетболісти  перемогли вдома харківян у поєдинку регулярного чемпіонату Суперліги Парі-Матч – 91:77.

«Черкаські Мавпи» поки є єдиною командою, яку харків’янам вдалося перемогти в поточному регулярному чемпіонаті. Зважаючи на це, «Мавпи» максимально серйозно налаштовувалися на аутсайдера. І вже з початку зустрічі господарі демонстрували результат своєї підготовки. Вони за всіма показниками перевершували суперника.

За першу половину гри черкасці забили більше м’ячів з середньої дистанції при меншій кількості спроб у порівнянні з суперником. Натомість з-за дуги господарі били ледь не втричі більше. Але й відповідно більше влучали.

Особливо разючою була перевага Мавп за підбираннями – 20:9.

По перерві хід боротьби не змінився. За третю 10-хвилинку харків’яни так і не знайшли контраргументів проти господарів. Відтак заключну частину зустрічі команди догравали, тримаючи в голові вже наступні поєдинки.

То ж «Мавпи» помстилися за попередню поразку та здобули дев’яту перемогу в сезоні.

Наступну гру черкаські баскетболісти проведуть також дома. 18 січня до них у гості приїде БК «Дніпро». Початок гри о 14:00.