Футзал. Чемпіонат Черкащини. «Черкасиенергозбут» – «Черкасиобленегро» – 1:4

26 Січня, 2020

26  січня 2020 р. Черкаси. СК «Будівельник». Чемпіонат Черкаської області. 7 тур. Зустріч команд вищої ліги.

«Черкасиенергозбут» – «Черкасиобленегро» -1:4 (0:3)

Голи: Суденко – Лобов, Когус, Ворона, Аргеєв

До цієї гри команди підійшли не в оптимальних своїх складах, але це не завадило їм почати гру активно із створенням біля обох воріт небезпечних моментів. Помітна легкість у діях обох команд і гарна зарядженість на гру.

Глядачі забитий гол побачили лише на 6 хвилині зустрічі і шкіряна куля влетіла у ворота господарів зустрічі. Через 30 секунд Суденко  енергозбутівців мав шанс зрівнювати рахунок, але Сорокін своєчасно вийшов з воріт і заблокував удар.

За 1 хвилину до завершення першого тайму «Черкасиенергозбут» неочікувано прогавив дві атаки суперника і на велику перерву пішов не у гарному настрої – 0:3.

Відразу після старту другої частини зустрічі господарі поєдинку спробували кардинально змінити ситуацію на майданчику, але і на 15 хвилині зустрічі їм вдалося скоротити відставання у рахунку до 2 голів. Якщо до цього черкасиобленергівці почувалися більш менш спокійно, то тепер потрібно бути активнішими, що вони і роблять.

Із середини другого тайму гості переходять до проведення атак разом зі своїм голкіпером. При цьому ціна їхньої помилки зростає в рази. Але проходить чергові три хвилини зустрічі протягом яких команди особливого нічого не організували біля воріт.

До завершення гри ще дві хвилини і у  «Черкасиенергозбуту» є шанс змінити все на свою користь, але «Черкасиобленегро» у завершальні хвилини поєдинку зіграв зібрано і здобувши перемогу очолив турнірну таблицю першої ліги.