Один із колоритних легіонерів «Черкаських Мавп» розповів, як він переживає карантин

21 Березня, 2020

Зараз Сеад Хаджифейзович знаходиться у своєму рідному місті Прієполе, що у Сербії. Форвард влаштував собі самоізоляцію і навіть не виходить на вулицю.

 

 Сеад, раді тебе чути, розкажи як у Сербії ситуація?

У нас ситуація як у всіх країнах Європи і можливо Світу – карантин і доволі жорсткий. Всі кордони закриті і аеропорти. У Сербії відчинені лише продуктові магазини та аптеки відкриті. За законом вони можуть працювати лише до 20:00. Самоізоляція має тривати до 14 днів.

У нас зараз 113 офіційно хворих, 1 людина померла у віці 60 років. Лікарі кажуть, що цей тиждень дуже важлива для всіх здорових людей при дотримання карантину. Президент вказав на дотримання режиму карантину, зрозуміло, що усі дуже сильно переживають. Паніки немає, але є сильні переживання.

У Сербії наче введений комендантський час?

 

Так введено поліцейський або комендантський режим. Він починається з 20:00. І закінчується о 05:00. Відсьогодні людям старше 65 років взагалі заборонено виходити на вулицю, усі продукти та ліки вони можуть замовляти через онлайн-доставку. Знаю, що у цьому плані в Україні не такі жорсткі правила.

З ким спілкуєшся і як дізнаєшся про ситуацію в Україні?

Зараз я підтримую зв’язок з Володимиром Конєвим і Сергієм Поповим. Сьогодні спілкувався з ними по телефону. Дуже переживаю за ситуацію в Україні, ця країна мені уже небайдуже. Хто зна, можливо сюди ще повернусь та зіграю у чемпіонаті. Зараз нам усім потрібно лише перебороти цей вірус. Я думаю, що якщо всі люди будуть дотримуватися режиму карантин, притримуватися всіх рекомендацій лікарів, самоізоляцію, то це все закінчиться швидко.

Що означає у твоєму розумінні самоізоляція? Ти на вулицю взагалі не виходиш?

Так я взагалі не виходжу на вулицю! Це наша соціальна відповідальність. Все це пройде дуже швидко, але лише за умов, що ніхто не буде ні з ким контактувати.

Як сприйняв новину про завершення баскетбольного сезону?

Звісно був дуже засмучений. Дуже шкода, що не всі ігри були зіграні в цьому сезоні. Хотілося б, щоб «Черкаські Мавпи» поборолися за чемпіонство, але ситуація в світі вирішила все за нас. Впевнений, що ми могли розраховувати на медалі і так само впевнений, що це був би дуже цікавий плей-оф, більшість команд у чемпіонаті дуже рівні за своїм класом.

Як вважаєш хто з гравців чемпіонату заслуговує звання MVP чемпіонату?

Думаю це Майкл Маєрс з «Прометея». Мені з ним було дуже важко. Грати проти нього в захисті майже нереально, він сильніший за мене, більший, та атлетичніший. Взагалі дуже сильний гравець, один із найсильніших у лізі, попри позицію.

Що хочеш побажати українським уболівальникам?

Звичайно є, дуже люблю усі справи доводити до кінця. Шкода, що цього разу це не вдалося зробити. Але у житті головне здоров’я. Буду чекати наступного баскетбольного сезону Суперліги. Всім бажаю міцного здоров’я.

Хочу побажати українцям бути дисциплінованими, виконувати всі вказівки уряду країни і тільки тоді ми всі разом переможемо цей корона вірус. Бажаю всім здоров’я, підтримувати один одного і ставитися з взаємодопомогою!

Джерело: сайт БК «Черкаські Мавпи»