Олександр Кобець (БК «Черкаські Мавпи»): знаю сили кожного суперника в «Cyber Суперліга Парі-Матч»

17 Квітня, 2020

17 квітня Кобець проведе перший матч кібер чемпіонату України з баскетболу. Початок гри о 18:00.  Трансляція матчів на сайті Xsport та ФБУ.

Усього 12 учасників розділених на 4 групи. Черкащанин грає у група «D»: Юрій Кондраков (Юта Джаз), Олександр Кобець (Мілуокі Бакс), Максим Закурдаєв (Голден Стейт)

17 квітня

18:00 Кондраков – Кобець

20:40 Закурдаев – Кондраков

18 квітня

16:00 Кобець – Закурдаєв

В 1/4 вийде два кращих.

Олександре, стартує Cyber Суперліга Парі-Матч. Ти будеш представляти «Черкаські Мавпи». Розкажи про це.

– Подібних кібертурнірів турнірів між професійних баскетболістів в Україні ще не було. Я вважаю це дуже круто, у нас є можливість випробувати себе у дещо новій ролі. Так, це теж баскетбол, правила ті ж, але ти маєш грати віртуально. Думаю, що без карантину у нас турніру не було, адже ми були б у розпалі плей-оф. Зараз у кожного з нас багато вільного часу і доволі велика кількість хлопців зі збірної та Суперліги грає на PS. Особисто я зараз проводжу багато часу біля консолі і намагаюся покращити свої навички.

– Скільки років граєш в NBA2К? Коли вперше брав в руки джойстик думав, що доведеться грати колись на профі рівні?

– Я точно знаю, що це було ще з часу перших появ 2KNBA. Тоді я брав до рук не джойстик, а клавіатуру. Точно навіть не пам’ятаю, здається то був 2012-й. Тоді зіркою у гру додали Джордана, я пам’ятаю. Ми з братом на комп’ютері ще грали, я грав на клавіатурі, а брат на джойстику, прикольні часи були. Навіть не думав, що я буду колись грати у професійному турнірі, але якщо випала така нагода то є прекрасна можливість спробувати. Із задоволенням визначимо з хлопцями сильнішого.

– З багатьма хлопцями відіграв вже товарняки, як вважаєш хто фаворит і які у тебе шанси бути у призах?

– Так, ми протягом останнього тижня частенько організовуємо товариські турніри у нас є організаційна група ФБУ, де кожен у вільний час може запропонувати зіграти і відбувається товариський матч онлайн. Я уже майже з усіма зіграв, приблизно знаю сили кожного. Думаю фаворитом може бути або Андрій Кожем’якін, або Юра Кондраков, вони більше проводять часу у цій грі. Але впевнений, що шанси є у кожного. Ми усі професійні баскетболісти і знаємо багато нюансів та сильні сторони гри, команд і гравців, тому прогресувати можна дуже швидко. Важко сказати хто буде чемпіоном. У мене теж є шанси виграти, але це буде дуже складно У плей-оф будуть серії до двох перемог, а матчі йтимуть поспіль і там може бути усе що завгодно. Точно знаю, що буде цікаво і напружено.

За матеріалами сайту ФБУ