Черкаси приєдналися до проекту «Тренування з зіркою»

17 Жовтня, 2019

Баскетболісти БК «Черкаські Мавпи» провели відкрите тренування з представниками ЗМІ й вболівальниками

Всеукраїнська акція «Тренування із зіркою» відбулася  16 жовтня на майданчику Палацу спорту «Будівельник». Організаторами заходу виступили  баскетбольний клуб «Черкаські Мавпи» разом з Федерацією баскетболу України та титульним спонсором чоловічої Суперліги TM Parimatch.

Спершу журналісти та уболівальники відвідали відкриту частину робочого тренування нашого клубу у рамках підготовки до п’ятничної гри проти «Київ-Баскету. Після тренування команди відбулася товариська гра між імпровізованими «збірними» журналістів, та вболівальників. Спершу тренер з фізпідготовки «Черкаських Мавп» Сергій Загоруй провів повноцінну розминку для уболівальників та журналістів.

Команда чарівних черкаських журналісток готується до матчу

В підсумку професійні гравці «Черкаських Мавп»  порівно «розбавили» склади обох команд, які отримали відповідні назми: «Мавпа Журналісти» та «Мавпа Фани». На майданчику точилася справжня «заруба» й колективи віддавалися грі до останнього. Фанати виявилися сильнішими й перемогли мас-медіа з рахунком 35:27.

Максим Міхельсон головний тренер БК «Черкаські Мавпи»: «Подібний захід дуже важливий для нашої стратегії клубу, ми як одна родина. Сьогодні на одному майданчику були гравці, уболівальники і журналісти. Це прекрасний приклад єднання заради досягнення однієї цілі. Вдячний організаторам за подібний досвід. Думаю що з цього виграли абсолютно усі. Перед матчем з «Київ-Баскетом» який на нас чекає уже у п’ятницю доволі важлива така емоційна розрядка».

Цікаво, що MVP матчу став капитан команди фанатів – Олександр Сотніков, результативності якого аплодували навіть гравці основи «Черкаських Мавп».

У перерві гри відбувся конкурс на влучність. Серед журналістів та уболівальників визначили кращого. Ним стала представниця фан-сектору Ольга Калошина, яка також отримала індивідуальний приз.

За словами представника TM Parimatch Вадима Місюри, ключова місія проекту  — популяризація спорту та здорового способу життя серед українців.

«Торгова марка Parimatch спільно з Федерацією баскетболу України вже третій сезон проводить акцію «Тренування з зіркою».  Й дуже приємно, що естафету після багатьох інших міст України сьогодні підхопили в Черкасах. Баскетбол в вашому місті — це ціла історія, а клуб — відомий всеукраїнський бренд. Клуб у Черкасах знають і люблять, й ми впевнені, що після сьогоднішнього заходу глядачів стане ще більше»  —  відзначив Вадим Місюра.

Відразу після завершення матчу усі учасники провели колективну фотосесію. Гравці запросили усіх присутніх на найближчу гру, яка відбудеться уже 18-го жовтня у черкаському ПС «Будівельник». На своєму майданчику черкасці зустрінуться з учасником Єврокубків – «Київ-Баскетом». Старт гри о 18:30.

Джерело: БК «Черкаські Мавпи»