Кубок України з боксу серед жінок

30 Жовтень, 2019

У Черкасах тривають змагання з боксу, які проводять в області вперше і відбуваються у спорткомплексі ОСДЮШОР (Черкаси, вул.Пастерівська, 102)

 

ПРОГРАМА ЗМАГАНЬ НА 30.10.2019 р.

                              

пар

Ваг.

кат.

Прізвище Ім’я Регіон Рез-т Прізвище Ім’я Регіон
ЧЕРВОНИЙ КУТ   СИНІЙ КУТ
ЖІНКИ-ЕЛІТА
1. 54 кг Саласенко Яніна Кіровоградська   Бондаренко Ангеліна м. Київ
2.   Бончук Юлія Черкаська   Статкевич Інна м. Київ
3. 57 кг Басанець Маріанна Полтавська   Плісак Альона Хмельницька
4.   Малєванець Олександра Рівненська   Холодкова Сніжана м. Київ
5. 60 кг Мальована Марина Черкаська   Кіпа Вікторія Черкаська
6.   Молочко Анастасія м. Київ   Давиденко Анна Кіровоградська
7.   Охрей Ганна Донецька   Жуковська Анна Волинська
8.   Сидор Яна Ів-Франківська   Окша Любов Херсонська
9. 75 кг Стойко Юлія м. Київ   Черноколенко Анастасія Дніпр-ська

 

пар

Ваг.

кат.

Прізвище Ім’я Регіон Рез-т Прізвище Ім’я Регіон
ЧЕРВОНИЙ КУТ   СИНІЙ КУТ
ЖІНКИ-ЕЛІТА
1. 54 кг Саласенко Яніна Кіровоградська   Бондаренко Ангеліна м. Київ
2.   Бончук Юлія Черкаська   Статкевич Інна м. Київ
3. 57 кг Басанець Маріанна Полтавська   Плісак Альона Хмельницька
4.   Малєванець Олександра Рівненська   Холодкова Сніжана м. Київ
5. 60 кг Мальована Марина Черкаська   Кіпа Вікторія Черкаська
6.   Молочко Анастасія м. Київ   Давиденко Анна Кіровоградська
7.   Охрей Ганна Донецька   Жуковська Анна Волинська
8.   Сидор Яна Ів-Франківська   Окша Любов Херсонська
9. 75 кг Стойко Юлія м. Київ   Черноколенко Анастасія Дніпр-ська

 

Результати змагань за 29.10.2019 р.

                              

пар

Ваг.

кат.

Прізвище Ім’я Регіон Рез-т Прізвище Ім’я Регіон
ЧЕРВОНИЙ КУТ   СИНІЙ КУТ
ЖІНКИ-ЕЛІТА
1. 48 кг Воропай Юлія Харківська RSC-3 Неллі Наталія м. Київ
2.   Дембітська Світлана Хмельницька WO Дем’яненко Юлія м. Київ
3. 60 кг Окша Любов Херсонська WO Петришина Анастасія Хмельницька
4. 64 кг Старкова Діана Дніпр-ська 5:0 Мігель Єлизавета Київська
5.   Чаленко Яна м. Київ RSC-2 Медведенко Олена Одеська
6.   Каріченська Ліна м. Київ ABD-1 Тараненко Вікторія Кіровоградська
7.   Кожем’яко Анастасія м. Київ 4:1 Пасічна Марія Ів-Франківська
8. 69 кг Мелешко Наталія Дніпр-ська RSC-1 Чудак Ірина Черкаська
9.   Басова Аліна м. Київ RSC-1 Бова-Бадуліна Марія м. Київ
10. 75 кг Боруца Марія Хмельницька ABD-1 Петрович Тетяна м. Київ

 

 

http://sportlandia.net.ua/