“Атлет” vs “ЛНЗ-Лебедин”

3 Листопад, 2019

vs

Деталі

Дата Час Ліга Сезон
Листопад 3, 2019 6:42 pm Чемпіонат України серед аматорів 2019/20

Результат

КлубГоли
“Атлет”2
“ЛНЗ-Лебедин”7

http://sportlandia.net.ua/