Футболісти черкаського МСК «Дніпро» вдома впевнено обіграли команду з Білої Церкви – 3:0

5 Липня, 2020

Футбол. Чемпіонат України серед аматорів (група №2). МСК «Дніпро» (Черкаси) – ФК «Біла Церква» – 3:0 (1:0)

5 липня 2020 р. 18 тур. Черкаси. Стадіон МСК «Дніпро»

МСК «Дніпро»: №31 Євген Панченко, №22 Денис Шурубура (90+1 хв, Костянтин Дашко), №3 Кирило Молоков (76, №15 Артем Кулик), №5 Євген Онищенко, №14 Дмитро Логвиненко, №33 Вячеслав Орел, №10 Максим Авер’янов, №20 Владислав Білоус (65 хв. №17 Артем Масоха), №18 Вадим Чорний, №21 Андрій Сторчоус, №4 Назарій Краснюк (85 хв. №34 Артем Норенко)

Запас: №35 Кірілл Самойленко

Голи: Авер’янов (42 хв.), Чорний (59 хв.), Норенко (90+1 хв.)

ПЕРЕД ГРОЮ

Зустріч для обох команд має дуже важливе стратегічне значення. Черкаська і білоцерківська команди є сусідами по турнірній таблиці і втрата очок (2 або 3) суттєво впливали б на їхні турнірні перспективи. Очевидно, що у суперників немає недооцінки один одного – МСК «Дніпро» перед цим здобув чотири очки у зустрічах з командами з першої шістки, а ФК «Біла Церква» попсував нерви ФК «ЛНЗ-Лебедин», який зумів вирвати перемогу лише за кілька хвилин до закінчення зустрічі.

СТЕНОГРАМА ЗУСТРІЧІ

перший тайм

01хв. – господарі поля провели атаку, чим змусили понервувати захист білоцерківців

03 хв. – Черкаси подали перший кутовий у зустрічі з правого флангу – для суперника все обійшлося без загострення

05 хв. – господарі поля подали другий кутовий з лівого флангу

07 хв. – гостям вперше у грі вдалося перейти половину поля

15 хв. – Сторчоус пас на хід Чорному – навіс у штрафну, де Білоусу було не зручно бити головою по воротах

18 хв. – за 35 м до воріт гостей збили Сторчоуса, який зі штрафного робив навіс у штрафну – не точно

20 хв. – Сторчоус потужно з льоту б’є по воротах з лінії штрафної – вище воріт

23 хв. – Молоков напівнавіс у штрафну – Уаттара вибив м’яч в аут

25 хв. – небезпечний прохід Авер’янова захисники зупиняють, м’яч відлітає до Сторчоуса – удар під поперечку воріт, воротар кінчиками пальців перевів сферу на кутовий

30 хв. – Минзар ціною жовтої картки зупинив прохід нашого Чорного. Штрафний виконує Авер’янов – вище воріт

33 хв. – Білоус в Білої Церкви з 5 метрів не влучив у черкаські ворота

39 хв. – Сторчоус виконує кутовий зліва – передача не долетіла до адресата

42 хв. – ГОЛ!!! Результативну атаку зі своєї половини поля почав Логвиненко завершував Авер’янов – 1:0

45 хв. – до основного часу гри арбітр компенсував 1 хвилину

другий тайм

другий тайм команди почали без замін

50 хв. – Авер’янов подава кутовий – троє гравців Черкас пролетіли повз м’яча

54 хв. – у гостей дальнім Костенко прицільним ударом перевірив реакцію Панченко – воротар черкащан без проблем заволодів м’ячем

58 хв.- у черкащан черговий кутовий – розіграш не вдався

60 хв. – ГОЛ!!! Сторчоус запустив у прорив Молокова, який зробив простріл у штрафну, де Чорний переправив круглого у пусті ворота – 2:0

61 хв. – Молоков жовту картку отримав за зупинку атаки суперника з порушенням правил

65 хв. – у МСК «Дніпро» перша заміна – Владислава Білоуса замінив Артем Масоха

73 хв. – Чорний «накрутив» у штрафній пів команди гостей, але влучити у ворота не вдалося. Щоправда пробий по воротах на мить раніше і все могло закінчитися результативно.

76 хв. – Кирила Молокова замінив Артем Кулик

82 хв. – Авер’янов «запускав» Кулика один на один з воротарем, але Артем проскочив повз круглого

90 хв. – Назарія Краснюка замінив Артем Норенко

90+1 – ГОЛ!!! Перше касання до м’яча Норенка і гол – 3:0

90+4 – матч завершено. Перемога МСК «Дніпро» – 3:0.