Склади команд першої ліги першості Черкащини з футболу

12 Липень, 2020

Від кадрового потенціалу залежить вдала гра команд в обласній першості, який стартує 12 липня   

 

«УТК-2» Уманський район

Авраменко Богдан 10/14/1987

Березянський Максим Сергійович            01/22/2002

Борщевський Роман Сергійович 08/16/1998

Бровченко Андрій Іванович 11/27/2003

Бровченко Олександр Іванович 04/30/1999

Єжаченко Євгеній Олександрович  04/08/1991

Казанюк Єгор Олександрович 01/11/2001

Кирпатий Євгеній Олександрович 08/05/1990

Корнієнко Олександр Юрієвич 11/26/1985

Крочак Григорій Русланович 01/11/2000

Любченко Анатолій Олександрович 06/26/2000

Мельник Олег Миколайович 02/09/1995

Решетило Володимир Максимович 07/28/2002

Рябошапка Олександр Олександрович 06/05/2003

Рябченко Михайло Михайлович 07/24/1992

Темчишин Олег Станіславович 09/29/1997

Ткач Андрій Іванович 04/11/1990

Устенко Артем Юрійович  07/29/2001

Шевчук Микола Вікторович 05/24/1994

Керівний склад клубу (команди):

Президент клубу:     Гордій Микола Васильович

1.заст. Президента:   Гордій Андрій Миколайович

Тренер: Єжаченко Олександр Михайлович

Виконавчий директор: Соболенко Ігор Михайлович

 

“Колос» смт. Вільшана

Антоненко Віталій Олександрович 05/03/2001

Бобінський Євген Анатолійович 06/27/1989

Болдирєв Антон Анатолійович 01/29/1996

Болдирєв Максим Анатолійович 01/29/1996

Боярчук Олексій Дмитрович 05/08/1998

Вєтров Андрій Валерійович 02/17/1993

Видиш Павло Анатолійович 12/01/1994

Волощук Євгеній Васильович 01/16/1996

Діденко Віталій Анатолійович 07/25/1992

Коваль Андрій Сергійович 12/26/1994

Кречик Антон Васильович 02/05/2000

Литовченко Євгеній Володимирович 07/28/1992

Нечипоренко Володимир Олегович 03/04/1998

Онученко Сергій Миколайович 08/25/1996

Панасенко Олександр Миколайович 08/20/1994

Приз Максим Володимирович 03/17/1998

Різник Роман Михайлович 06/10/1995

Савченко Дмитро Вікторович 03/15/1995

Семененко Руслан Миколайович  05/15/1996

Сиса Олександр Анатолійович 06/26/1993

Сухенко Дмитро Володимирович 07/29/1986

Таранович Олександр Сергійович            12/15/1998

Харченко Сергій Миколайович 10/11/1989

Керівний склад клубу (команди):

Президент: Кравець Олександр Григорович

Начальник команди:            Козуб Анатолій Іванович

Головний тренер: Семененко Микола Іванович

 

ФК «Шевченків Край» м. Городище

Андрійченко Олег Анатолійович  03/15/1990

Андрійченко Артем Анатолійович 02/10/1988

Беляк Олег Юрійович 08/14/1987

Безпояско Олександр Петрович 12/31/1995

Березюк Едуард Вадимович 02/06/1997

Ветушко Богдан Сергійович 09/12/1996

Галущенко Сергій Володимирович 10/21/1986

Головко Всеволод Олегович 05/18/1992

Горідько Анатолій Сергійович 05/07/1990

Гиндик Олексанрд Юрійович 02/25/1999

Дзюба Дмитро Владиславович 12/08/1998

Коваленко Андрій Петрович 05/02/1992

Кучер Дмитро Миколайович 02/08/1988

Куць Олександр Васильович 07/01/1980

Крамаренко Андрій Володимирович 10/10/1995

Магльований Вячеслав Вячеславович 11/18/1995

Покась Володимир Васильович 03/05/1990

Петриченко Максим Миколайович 03/27/1991

Франчук Володимир Володимирович 10/21/1992

Шевчук Денис Валерійович 04/21/1987

Шулежко Владислав Юрійович 09/26/1994

Юхименко Іван Сергійович           08/22/1997

Керівний склад клубу (команди):

Президент: Лупашко Олександр Вікторович

Головний тренер: Грицай Віталій Леонідович

Тренер: Забожко Олександр Станіславович

 

“Слобода» с. Червона Слобода

Безродний Дмитро Анатолійович 04/08/2002

Гаркуша Сергій Ігорович 07/24/1993

Дядюра Ігор Віталійович 02/29/1988

Дяченко Олександр Петрович 08/19/1984

Задоя Олександр Олександрович 12/14/1994

Керносенко Юрій Володимирович 07/05/1985

Коваль Владислав Олександрович           01/26/1998

Кольєв Євгеній Олександрович 06/24/1999

Культенко Юрій Володимирович 02/09/1986

Магльований Роман Анатолійович 12/09/1993

Макогон Анатолій Анатолійович 03/10/1993

Мандибура Ярослав Володимирович 01/17/2001

Ольшевський Арсеній Сергійович           06/08/2004

Потапенко Едуард Васильович 01/11/1985

Сахно Євгеній Володимирович 06/28/1992

Семенюк Матвій Миколайович 10/20/2002

Семенюк Ярослав Миколайович   03/25/2001

Соколенко Сергій Олександрович            05/17/1995

Сточовенко Євгеній Миколайович 01/26/1984

Тимошенко Святослав Михайлович 02/10/2004

Чубенко Владислав Володимирович 07/29/2002

Шкондін Олександр Вікторович 05/13/1988

Яцура Роман Сергійович 12/31/1992

Керівний склад клубу (команди):

Директор: Дубовик Ю.А.

Головний тренер: Дяченко О.П

 

«Базис-2» с.Кочубіївка

Бакіцький Артур Валерійович 09/27/1994

Борисюк Олександр Станіславович 05/29/1999

Годований Олексій Вікторович 01/23/1993

Горщинський Максим Володимирович 08/25/1992

Гринчук Юрій Олексійович 04/11/1997

Кобець Олег Іванович 10/14/1987

Ковтун Назарій Петрович 04/11/2003

Кравченко Сергій Володимирович 10/06/1996

Кузьмак Роман Сергійович            08/23/1994

Осіпчук Микола Михайлович 09/15/1998

Панов Вадим Миколайович 05/27/1999

Полозюк Богдан Миколайович 07/28/1994

Рамазанов Дмитро Дмитрович 03/17/1999

Рибак Микола Миколайович 07/15/2001

Сергієнко Сергій Анатолійович 09/09/2003

Сорокін Сергій В’ячеславович 10/04/1974

Сухінін Володимир Євгенійович 12/25/1998

Тарасюк Станіслав Геннадійович  05/16/1996

Керівний склад клубу (команди):

Президент: Осадчий Володимир Олексійович

Головний тренер: Янчук Сергій Леонідович

 

 «Сміла» м. Сміла

Балозян Олександр Рудольфович  04/05/1998

Вечірній Сергій Іванович 07/09/1992

Грошев Денис Володимирович 11/25/2002

Жох Іван Леонідович 08/07/1997

Зєнков Владислав Сергійович 07/11/1996

Коваленко Максим Олександрович 07/20/1995

Левченко Микола Олександрович            05/15/1989

Макотринський Артем Олександрович 01/22/1988

Маслюк Сергій Михайлович 02/25/1997

Махно Станіслав Вікторович 04/05/2002

Міщенко Денис Олександрович 08/25/2003

Моцар Руслан Валентинович 05/16/1995

Остренко Антон Олександрович 03/17/1999

Панченко Вадим Анатолійович 11/12/1996

Пелих Денис Ярославович 08/13/2003

Подгорський Роман Євгенійович 05/31/1991

Попов Дмитро Павлович 10/17/1995

Ткач Артем Олегович 06/01/2000

Хамко Назар Олегович 08/16/2000

Хоменко Олександр Володимирович 11/07/1986

Шевченко Сергій Олександрович 10/28/1985

Керівний склад клубу (команди):

Президент: Федоренко Віктор Антонович

Тренер: Балозян Олександр Рудольфович

 

ФК «Тальне» м. Тальне

Бевзюк Дмитро Валентинович 09/01/1996

Бондаренко Олександр Валерійович 05/18/1997

Борійчук Леонід Євстафійович 01/24/1975

Вдовиченко Богдан Олександрович 03/05/2002

Вертипорох Владислав Станіславович 03/29/2000

Вовк Вадим Станіславович            05/15/1984

Гоняний Андрій Володимирович 08/10/1995

Гладушев Святослав Анатолійович 08/06/1986

Жук Валерій Павлович 06/28/1984

Івченко Олександр Васильович 12/11/1997

Клименчук Віктор Михайлович 01/22/1997

Коваль Артем Васильович 04/05/1998

Козак Дмитро Дмитрович  11/11/1998

Корчевний Вадим Федорович 05/10/1997

Коноваленко Вадим Юрійович 07/02/2000

Нишпора Михайло Валентинович            11/21/1998

Онищенко Віталій Вікторович 09/02/1998

Пантелей Олександр Юрійович 12/31/2000

Півторак Василь Васильович 10/22/1982

Ступак Сергій Олександрович 05/13/1996

Табунчик Сергій Павлович            10/06/1986

Фещенко Сергій Володимирович 09/24/1999

Хмара Андрій Анатолійович 12/15/2002

Черепенко Владислав Миколайович 01/12/1995

Якубенко Максім Валентинович 01/24/2002

Керівний склад клубу (команди):

Президент: Тульчинський Сергій Борисович

Віце-президент: Каплюченко Олексій Дмитрович

Головний тренер: Каплюченко Федір Петрович

 

«Урожай» м. Корсунь-Шевченківський

Говоров Віктор Васильович 03/25/1984

Гончар Антон Геннадійович 05/01/1993

Гончаров Сергій Олександрович 03.08.1087

Євич Андрій Петрович 03/25/1988

Жаков Микола Станіславович 02/17/1999

Зайченко Євген Олександрович 12/10/1994

Заєць Володимир Сергійович 11/24/1998

Карпенко Вадим Олександрович 01/24/2001

Кулик Ілля Миколайович 02/17/2000

Лазаренко Андрій Олегович 01/01/2003

Медведенко Ринат Олександрович 09/26/2003

Михайлюк Олександр Володимирович 01/24/1991

Нездоля Микола Олександрович 10/21/1994

Петришин Владислав Ігорович 02/15/1995

Плахотін Ігор Олександрович 05/11/1995

Пустовіт Віктор Миколайович 03/09/1988

Пшоно Олексій Ігорович 03/30/1998

Рокицький Олександр В’ячеславович 11/09/1988

Рокицький Юрій В’ячеславович 09/07/1993

Силка Олег Сергійович 04/06/1987

Смоляр Віталій Васильович 07/30/1990

Соловей Сергій Олегович 07/27/1987

Черній Роман Володимирович 01/06/1980

Керівний склад клубу (команди):

Начальник команди:            Дякун О.М

Головний тренер: Баткаєв Г.Н

http://sportlandia.net.ua/