«Пантери» з Умані програли «Житлобуду-2», а гра «Ятрань» (Берестівець) – «Житлобуд-1» не відбулася

14 Липня, 2020

На вихідних у чемпіонаті України з футболу серед жіночих команд вищої ліги зіграні матчі 15 туру, проте одна з ігор на Уманщині так і не почалася

Лідер турніру, харківський «Житлобуд-2», переміг уманські «Пантери» з рахунком 6:0.

А от поєдинок 15-го туру між командами «Ятрань» (Берестівець) — «Житлобуд-1» (Харків), який був запланований на 12 липня 2020 року, не відбувся, згідно з наданим листом від ФК «Ятрань» (Берестівець, Уманський р-н). Остаточне рішення щодо цього матчу прийме КДК УАФ.

Про те, чому не відбулася гра розповідає на своєму сайті umanfootball.com.ua його редактор Ігор Соболенко:

«Сьогодні (12.07) перший свій офіційний матч в 2020-му році після відновлення чемпіонату України мала провести жіноча команда Уманщини Ятрань-Берестівець. Колектив Володимира Пею готувався до змагань. Навіть провели два цікавих спаринги з колегами по вищій лізі з Маріуполя. Тести на корновірус здали…. Але сьогодні матчу проти харківського “Житлобуду-1” … не буде! Зі слів головного тренера команди Ятрань-Берестівець Володимира Пею виникли ряд проблем, які не вдалося вирішити! Не вдалося домовитися щодо приїзду на гру карети швидкої допомоги, що вимагає Регламент. Сьогодні в цей же час в Паланці відбудеться в той же час матч першого туру першості області. На два матчі швидку спорядити не можуть і тому відмовилися. А саме головне, що виникли проблеми з повторним проходженням тестування на корновірус. В державній установі вказівка приймати на тестування лише з симптомами захворювання а всі інші бажаючі мають звертатися до приватних лаборотарій. Володимир Пею звертався і туди. Ціна в 1800 грн з чоловіка. Тепер рахуйте. Скільки чоловік має в клубі пройти тестування, щоб провести матч? Скільки разів потрібно проходити те тестування (я так розумію – раз на 14 днів)? А тепер резюме відкритим текстом – це остаточно прибиває жіночу команду. Я думаю, що не одну і не дві. Ось такі пироги…. Пею ще вірить, що наступні матчі команда проведе, але проблеми серйозні… По останній інформації питання проходження тестування на себе бере ФФЧО (щойно повідомив В.Пею)»