Смілянин Іван Петряк: У матчах з «Ференцварошем» з трибун летять запальнички і пивасик

17 Липня, 2020

Вболівальники «Ференцвароша» ще довго будуть згадувати вихованцю смілянського футболу перехід в стан заклятого суперника «МОЛ Фехервар»

Петряк грав за “Ференцварош” в оренді від “Шахтаря”, який хотів викупити його контракт. Втім, “Фехервар” перебив домовленості Фраді з “гірниками” і перехопив гравця, що вилилося в Угорщині в серйозний скандал.

“Свою єдину чемпіонську медаль з минулого сезону так і не отримав, з цим у мене не складається. У “Шахтарі” теж було нагородження вже після того, як я поїхав. Тут теж були свої причини, але немає ніяких образ. Час вже пройшов, готуюся до наступного сезону. Я не шкодую, що перейшов. Це футбольне життя, так склалося. З футболістами “Ференцвароша” я в дуже хороших відносинах. Я навіть сам не очікував цього. Причому, з усіма – з іноземцями, угорцями, з тренерським штабом. До мене все добре ставляться, як і я до них. З Ребровим хороші відносини, я завжди можу йому зателефонувати і він мені допоможе. Вболівальників, звичайно, розкрутили. Їм розповіли те, що не потрібно. Коли граєш з ними там, то так… Запальнички та пивасик летять. Пішов я подавати кутовий і довелося попити пивка з повітря. Але я не засмучуюсь, це емоції і дуже круто”, – сказав Петряк.

Також футболіст підвів підсумки нинішнього сезону, в якому “Ференцварош” знову оформив чемпіонство:

“Я реаліст, я вважаю, що “Ференцварош” заслужено посів перше місце. Ми втратили багато очок там, де не повинні були цього робити, багато нічиїх було. Тому адекватно і заслужено вони стали чемпіонами, а ми зайняли друге місце. На даному етапі я тут всім задоволений і хочу тут залишитися, мені щиро тут подобається. Звичайно, нелегко і є свої проблеми. Тренери змінюються, але це футбольне життя і всюди так. мені і моєю родиною тут все подобається”.

Джерело: ua-football.com