Вболівальники повертаються на трибуни стадіонів!

22 Липня, 2020

Президент Української асоціації футболу Андрій Павелко  на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив, про результат робочої зустрічі з міністром охорони здоров’я Максимом Степановим

«Вболівальники повертаються на трибуни стадіонів!

Щойно, за підсумками нашої робочої зустрічі, міністр охорони здоров’я Максим Степанов погодив допуск у тестовому режимі глядачів на матчі плей-оф УПЛ за путівку в другий кваліфікаційний раунд Ліги Європи, які відбудуться 25 і 29 липня!

Як і обіцяв раніше, трибуни стадіонів, де відбуватимуться матчі, буде можливість заповнити на 25%. Звичайно ж, окрім дотримання дистанції, глядачі, як і всі учасники поєдинків, будуть також зобов’язані дотримуватись й інших вимог карантинного режиму. Рішення МОЗ – це ще одна надзвичайно важлива перемога українського футболу над COVID-19.

У разі позитивного досвіду проведення цих матчів та за умов сприятливої епідемічної ситуації, в серпні МОЗ розгляне можливість допуску на сектори стадіонів вже 50% глядачів від загальної кількості наявних місць на стадіоні. Повернення вболівальників на трибуни –  пріоритетна ціль Української асоціації футболу в нинішніх непростих для всіх нас умовах. Дякую особисто Максиму Степанову, головному санітарному лікарю України Віктору Ляшко та всій команді УАФ за спільну продуктивну роботу!

Український футбол поступово повертається до звичних умов! Радо вітаю з цим успіхом всіх наших вболівальників! До зустрічі на стадіонах!» – пише президент УАФ Андрій Павелко