МСК «Дніпро» Черкаси: сповнені оптимізмом

27 Липня, 2020

МСК «Дніпро» Черкаси – ФК «Чернігів-Авангард» Корюківка 2:1 (2:0)

26 липня 2020 р. Чемпіонат України серед аматорських команд. Перенесений матч 19 туру. Центральний стадіон м.Черкаси. Без глядачів.

МСК «Дніпро»: №35 Кірілл Самойленко, №14 Дмитро Логвиненко, №5 Євген Онищенко, №3 Кирило Молоков, №22 Денис Шурубура, №33 Вячеслав Орел, №21 Андрій Сторчоус, №18 Вадим Чорний (№20 Владислав Білоус, 90+5), №20 Ігор Дувняк (№17 Назарій Краснюк, 64), №10 Максим Авер’янов (№7 Кирило Цокало, 90+2), №34 Ярослав Савісько (№15 Богдан Вініченко, 85). Запасний: №12 Костянтин Дашко. Тренер: І.Столовицький.
Голи: М.Авер’янов (5), І.Дувняк (21) – С.Даценко (74 пен.).

МСК «Дніпро» приймав  третю команду групи №2 аматорського чемпіонату України та майбутнього (у разі успішного проходження атестації) дебютанта другої ліги ПФЛ 2020/2021 рр.

Початок матчу був за черкащанами – зі стартового свистка підопічні Ігоря Столовицького притисли свого опонента. В одній із перших атак фланговий простріл Дениса Шурубури мав гарну нагоду результативно замкнути Андрій Сторчоус. А вже на 5-ій хвилині рахунок у звітному матчі було відкрито, коли Максим Авер’янов, увірвавшись до карного майданчика гостей, сходу поцілив у ближню «дев’ятку». Згодом Ярослав Савісько вивів на ударну позицію Авер’янова, втім мінімального рикошету від захисника корюківців було досить аби «снаряд» ліг мимо цілі.

Біля протилежних воріт Кірілл Самойленко, полишивши «браму», вчасно випередив Олександра Яловця.

А якою класною вийшла друга гольова атака дніпрян в середині першого тайму: Денис Шурубура від лицьової лінії викотив шкіряну кулю на Ігоря Дувняка – і 18-річний дебютант, немов заправський форвард, на техніку пробив в протихід голкіперу ФК «Чернігів-Авангард».

МСК «Дніпро» продовжував контролювати хід поєдинку і після перерви. На 55-ій хвилині Ярослав Савісько, замикаючи фланговий навіс, у високу стрибку пробив головою – м’яч, стукнувшись в стійку воріт, по-зрадницьки відскочив у поле. В середині другого тайму захисники черкащан дозволили пробити Владиславу Кирину – голкіпер МСК «Дніпро» накрив м’яча у правій «шістці».

Гра підрівнялася і вже здавалося котилася до свого логічного завершення. До поки на 74-ій хвилині господарі поля не створили самі собі проблем – необов’язковий фол в куту карного майданчика призвів до пенальті, який чітко реалізував Сергій Даценко.

Відразу ж черкащани мали гарний шанс відновити статус-кво, коли Ярослав Савісько, обігравши голкіпера корюківців, не встиг завдати завершального удару.

В грі нервів в заключний відтинок поєдинку гра точилась переважно в центрі поля.

У підсумку маємо третю поспіль домашню перемогу МСК «Дніпро» із загальним рахунком 11:2.

Свій заключний поєдинок поточного сезону дніпряни зіграють найближчої неділі, 2 серпня, коли на Центральному стадіоні прийматимуть земляків – «ЛНЗ-Лебедин».