Вперше у аматорському футболі застосують систему відеоповторів за аналогом до VAR

1 Серпня, 2020

Львівська Асоціація футболу спільно з компанією “Наживо-TV” за сприяння титульного спонсора турніру – компанії “Favbet” проведе багатокамерну пряму телевізійну трансляцію фіналу Меморіалу Ернеста Юста сезону 2020-го року й уперше на обласному рівні застосує в тестовому режимі систему відеоповторів за аналогом до VAR.

Такий крок ініціював особисто очільник обласного Будинку футболу Львівщини Олександр Шевченко. Це має допомогти арбітрам приймати правильні рішення під час суперечливих ігрових моментів.

Фінальний матч Меморіалу Юста-2020 між командами “Миколаїв” і “Демня-Фенікс” розпочнеться в суботу, 1-го серпня, о 17:00, і пройде на стадіоні імені Богдана Маркевича у Винниках без глядачів (!) на трибунах із дотриманням норм протоколу Львівської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки й надзвичайних ситуацій.

Уболівальники зможуть побачити його у прямій багатокамерній телевізійній трансляції на Youtube-каналі Львівської Асоціації футболу і телеканалі НТА з перед- та післяматчевими студіями, до яких буде залучено футбольних експертів.

Джерело: footboom.com