Позасистемна універсалізація драбівського «Альтаїру»

1 Серпня, 2020

«Родень» Канів – «Альтаїр» Драбів  0:4 (0:3).

1 серпня 2020 р. 6 тур. Чемпіонат області. Вища ліга. м.Канів. Стадіон «Магніт». Без глядачів.

Арбітри: М.Погорілий (Кам’янка), В.Лобанов (Золотоніський р-н), Д.Олійник (Черкаси).

Делегат-інспектор: В.Смаглій (Черкаси).

«Родень»: І.Луценко, В.Дєєв, В.Лизогуб, А.Левченко (А.Кучеренко, 46), О.Семенченко (Д.Булига, 85), О.Басистий (В.Цьопа, 62), М.Мельниченко, С.Магула, Я.Приймак, О.Завгородній, С.Циба (В.Анікієнко, 54). Запасні: Р.Сторчеус, Д.Хоменко. Тренер: М.Варварський.

«Альтаїр»: Я.Магльований, О.Гопка, В.Олефір (В.Таранушич, 70), В.Аджубей, С.Швей (Є.Панченко, 62), Д.Соболь, В.Погрібний, В.Александров, Д.Бреус, А.Манасян (Д.Маценко, 63), В.Зоря.

Голи: В.Зоря (3), А.Манасян (9, 38), В.Александров (61).

На 90 хв. В.Зоря («Альтаїр») не реалізував 11-метровий удар – воротар.

Драбівчани на класі здобули впевнену перемогу, спаливши мінімально необхідну кількість кілокалорій. Матч також запам’ятався одночасним перебування чотирьох номінальних голкіперів на футбольному полі канівського «Магніту»

Долю поєдинку було вирішено вже у його стартовий відтинок. Подача Дениса Бреуса від кутового прапорця спричинила неймовірну «пожежу» у карному майданчику господарів поля: м’яч буквально на кілька секунд застряг на лінії воріт, а Віталію Зорі, вискочивши із-за спин захисників, вдалося проштовхнути шкіряну кулю. На 9-ій хвилині Денис Соболь дальнім пострілом поцілив в хрестовину воріт «Родня» і Арсен Манасян на підборі ударом головою подвоює рахунок у грі.

Наприкінці першого тайму Арсен Манасян реалізував вихід один в один – 3:0.

Приїжджа команда активно розпочала другу половину гри. Арсен Манасян скинув потилицею «смугастого» на хід Зорі, втім вискочити на чергове побачення із голкіпером канівчан, Віталієві завадив В’ячеслав Дєєв. Далі золотоніська діаспора «Альтаїра» – Зоря і Бреус на двох пошматували захист «Родня», із завершальним ударом останнього над хрестовиною воріт. Нарешті довгоочікуваний гол відбувся на 61-ій хвилині, коли Віктор Александров, замкнув фланговий простріл від Дениса Соболя – 4:0!

А далі трапилась досить неординарна футбольна подія: в складі драбівчан на полі грали відразу три номінальних голкіпери – до Ярослава Магльованого додалися, вийшовши на заміну, Денис Маценко та Євген Панченко.

Гості продовжували тиснути на ворота свого опонента: Денис Бреус із вбивчої позиції пробив повз ближню стійку, а після пострілу Віталія Зорі м’яч чиркнув дальню.

Канівчани намагалися діяти на контратаках, в одній із яких Вадим Цьопа пробив трохи вище цілі.

На останній хвилинні основного часу надактивного Зорю на куті карного майданчика необачно збив Олександр Завгородній. Кращий бомбардир обласного чемпіонату мав гарну нагоду довести лік забитим голам до десятка, проте голкіпер господарів Ігор Луценко парирував не лише удар з «точки», а й добивання Бреуса.

Завершальний матч першого кола «Альтаїр» проведе в «рідних стінах» проти іншого представника Канівщини – «Росави» із Степанців.