МСК «Дніпро» Черкаси – «ЛНЗ-Лебедин» Лебедин 1:3 (0:2)

3 Серпня, 2020

2 серпня 2020 р. Чемпіонат України серед аматорських команд. 21 тур. Центральний стадіон. м.Черкаси. Без глядачів.

Арбітри: І.Сухенко (м.Кременчук), Р.Невінчаний, Р.Ромашкевич (обидва – м.Дніпро).

Спостерігач арбітражу: А.Харахайчук (м.Кременчук).

МСК «Дніпро»: №31 Кірілл Самойленко, №14 Дмитро Логвиненко, №5 Євген Онищенко, №15 Богдан Вініченко, №22 Денис Шурубура, №33 Вячеслав Орел, №21 Андрій Сторчоус (№12 Костянтин Дашко, 90+5), №18 Вадим Чорний, №20 Ігор Дувняк (№8 Артем Кулик, 39; №7 Кирило Цокало, 84), №10 Максим Авер’янов, №34 Ярослав Савісько. Запасні: №35 Андреа Баккі, №11 Владислав Білоус. Тренер: Ігор Столовицький.

«ЛНЗ-Лебедин»: №72 Дмитро Козаченко, №16 Богдан Кондратюк, №14 Тимофій Листопад, №18 Анатолій Бурлін, №5 Андрій Калініч, №8 Олександр Сафонов, №22 Володимир Доронін (№11 Вячеслав Ткаченко 90+4), №88 Антон Поступаленко (№19 Віталій Грицай 46), №17 Антон Котляр (№19 Нікіта Пуш, 57), №9 Роман Мачуленко, №8 Олександр Ковпак (№7 Роман Локтіонов, 74). Запасний: №1 Євген Дейнеко. Тренер: Василь Гречаний.

Голи: В.Чорний (65) – О.Ковпак (17 пен., 27), Р.Локтіонов (83).

Для МСК «Дніпро» та «ЛНЗ-Лебедин» звітний поєдинок став заключним матчем групового етапу чемпіонату України серед  аматорів (5 серпня команди в 22 турі отримають технічні перемоги). Гра не мала турнірного значення проте статус дербі викликав підвищений інтерес.

На жаль, дві результативні помилки головного арбітра матчу Івана Сухенка з Кременчука спотворили підсумковий результат.

На 16 хвилині був призначений привид-пенальті у ворота МСК «Дніпро»: відсутність контакту(!) між захисником дніпрян Дмитром Логвиненком та гравцем «ЛНЗ-Лебедин» Романом Мачуленком не завадила арбітру призначити 11-метровий удар. Досвідчений Олександр Ковпак результативно пробив з «точки». Слід відзначити, що за дивним збігом обставин лебединці третю гру поспіль розпочинають із реалізованого пенальті у відтинок із 13-ої по 17-ту хвилину.

В середині тайму екс-гравець національної збірної оформив дубль, коли вдало скористався неузгодженість дій голкіпера та захисника черкащан.

Ну, власне, це все що було цікавого у першому таймі.

Другу половину гри активніше розпочали підопічні Ігоря Столовицького. Запам’яталися постріл Дмитра Логвиненка із дальньої відстані та удар над поперечиною Дениса Шурубури (захисник МСК «Дніпро», увірвавшись до карного майданчику гостей в супроводі двох переслідувачів, намагався із доволі гострого кута влучити в ціль).

Дніпряни досягли бажаного в середині другого тайму, коли Вадим Чорний замкнув дальню стійку після навісу Максима Авер’янова – 1:2.

Біля протилежних воріт Віталій Грицай ударом зі штрафного перевірив реакцію Кірілла Самойленка.

На 83-ій хвилині вчергове відзначилася забитим голом приїжджа команда: під час розіграшу кутового Роман Локтіонов пробив в протихід голкіпера черкащан.

А вже на останній хвилині основного часу арбітр Іван Сухенко не призначив очевидний пенальті у ворота «ЛНЗ-Лебедин» за фол в карному майданчику Володимира Дороніна на Андрієві Сторчоусу.

Дніпряни йдуть в короткочасну десятиденну відпустку та із 12 серпня розпочнуть підготовку до нового сезону 2020/2021 років.