«Волинь» не помітила «Черкащину»

3 Серпня, 2020

В гості до останньої команди Першої ліги приїхала луцька «Волинь», яка претендує на підвищення в класі. Переоцінити цю гру для гостей неможливо, адже команда всього на два залікових пункти відстає від лідерів, і перемога наблизить «хрестоносців» до заповітної мети.

За останні 22 туру «Черкащина» набрала лише два очки, команда все ніяк не може знайти свою гру. З огляду на рівень і форму суперників, інтригу в цьому протистоянні знайти дуже складно. Так воно і вийшло, адже за перші 20 хвилин Волошинович, Куліш і Кожанов старанно оббили обидві стійки і поперечину воріт Старченко. Крім того, «Волинь» зуміла двічі забити вже в першому таймі.На 21 хвилині Кожанов заробив кутовий і сам же навісив. Куліш виявився першим на м’ячі в штрафний, відіграв під удар Волошинович, який пробив у верхній кут. 0:1. А за пару хвилин до свистка на перерву Кожанов прострілив з правого краю штрафного на дальню штангу і Климець підправив м’яч у ворота.У другому таймі Кожанов міг забивати свій 18 м’яч у сезоні, але трохи не влучив у дальній кут. У підсумку, Волинь здобуває перемогу на класі, чекає осічки прямих конкурентів і жадає перемоги в двох фінішних турах.