Артем Довбик: Гра у Данії стала великим досвідом

3 Серпень, 2020

Вихованець черкаського футболу Артем Довбик із наступного сезону 2020/21 рр. виступатиме за СК «Дніпро-1». Новачок спортклубівців дав коментар клубній пресслужбі після першого тренування з командою.

 

– Артеме, з яким настроєм розпочав підготовку до нового сезону?

– Емоції лише позитивні, адже повернувся до колективу, де усе починалося. Поруч багато знайомих облич, тому настрій дуже гарний.

–  Як оціниш свій іноземний досвід, і наскільки він для тебе став корисним в плані професійного зростання?

– Звичайно, для мене це був великий досвід, адже нова країна, нова мова – все це було дуже цікаво. Хотілося б виступити краще, але вийшло так, як вийшло. Проте у будь-якому разі для мене, як для професійного футболіста, це був чудовий досвід, і це тільки для мене плюс, як для гравця.

–  Ти підписав з «Дніпром-1» тривалий контракт. Відчуваєш, що прийшов у команду надовго?

– Час покаже. Контракт підписав на три роки, тому буду віддаватися на повну, а далі вже подивимося. Важко щось загадувати наперед.

–  Партнери тебе привітали «коридором». Одразу згадав свій минулий досвід у дніпровській команді?   

– Так, це вже тривала традиція. Коли я був у ФК «Дніпро», там таким же чином зустрічали новачків. Так що пройшов це знову, нічого страшного (посміхається).

 

Пресслужба СК «Дніпро-1»http://sportlandia.net.ua/


Cheap NFL JerseysLamar Jackson jerseyCheap NFL JerseysCheap MLB JerseysWholesale JerseysCheap NHL JerseysCheap NFL Jerseys ChinaCheap Jerseys ChinaCheap NFL JerseysCheap NFL Jerseys