Черкащанин і друзі зробили незвичайний і приємний подарунок тренеру родом із Сміли

12 Серпень, 2020

50-річний ювілей відзначав тренер молодіжної команди «Динамо» (Київ) Юрій Мороз. Незвичайний і приємний подарунок йому зробили його вихованці, яких він тренував у дублі: Віталій Миколенко, Денис Попов, Микола Шапаренко, Георгій Цитаїшвілі, Назарій Русин, Олександр Сирота, Сергій Булеца, Богдан Лєднєв і Роман Вантух.

Хлопці зробили велике фото із завойованим Кубком України, залишили свої автографи і підписали: «Шановному тренеру від вдячних вихованців». Такий сюрприз дуже сподобався імениннику:

– Це був приголомшливий сюрприз, мені дуже приємно отримати такий подарунок, – зізнався Юрій Леонтійович, який перші кроки у футболі робив у Смілі. – Я як тренер і як людина пишаюся, що у нас є такі футболісти, що я зробив якийсь внесок у їхнє виховання і становлення як гравців. Бажаю їм якомога більше вигравати чемпіонатів і Кубків країни, а також інших трофеїв у складі київського «Динамо». А ще з гордістю захищати честь нашої країни у складі національної збірної. Символічно, що ще нещодавно хлопці грали за молодіжну команду, а тепер стали володарями Кубка України. Ця картина буде зберігатися у мене вдома, такі речі завжди знайдеться, де повісити, це не проблема.

Джерело: fcdynamo.kiev.ua

 http://sportlandia.net.ua/


Cheap NFL JerseysLamar Jackson jerseyCheap NFL JerseysCheap MLB JerseysWholesale JerseysCheap NHL JerseysCheap NFL Jerseys ChinaCheap Jerseys ChinaCheap NFL JerseysCheap NFL Jerseys