Артем Довбик: Нам поставили завдання потрапити у єврокубки

15 Серпень, 2020

Вихованець черкаського футболу – форвард СК «Дніпро-1» Артем Довбик відповів на запитання клубної пресслужби після спарингу проти «Олександрії» (0:0):

– Артеме, після трирічної перерви ти повернувся до Дніпра. Позаду вже два спаринги, як себе відчуваєш і наскільки вже вдалося наблизитися до філософії гри головного тренера команди?

Відчуваю себе чудово. Провели два хороших матчі проти серйозних суперників. Так що готуємося, набираємо форму, і вважаю, що вже скоро будемо в оптимальних кондиціях готові до сезону.

– Сьогодні ти не відзначився голом, але у спарингах результативність, можливо, і відходить на інший план, а головне – налаштувати на полі зв’язки з партнерами. Як тобі зараз це вдається?

Все добре. Поступово вже налаштовуємо комбінаційний футбол, а з партнерами я відчуваю себе відмінно. Звичайно, що через матчі ми будемо поступово додавати, краще один одного розуміти і взаємодіяти на полі. Гадаю, що з часом все це буде краще і краще, так що дивимося тільки вперед.

– Керівництво «Дніпра-1» каже про європейські амбіції. Які амбіції у Артема Довбика?

Нам поставили завдання на сезон потрапити у єврокубки, що ми і будемо намагатися зробити. А мої особисті амбіції – це допомагати команді, забивати голи, віддавати результативні передачі, загалом усе, що вимагається від гри форварда.

Пресслужба СК «Дніпро-1»http://sportlandia.net.ua/


Cheap NFL JerseysLamar Jackson jerseyCheap NFL JerseysCheap MLB JerseysWholesale JerseysCheap NHL JerseysCheap NFL Jerseys ChinaCheap Jerseys ChinaCheap NFL JerseysCheap NFL Jerseys