У невдах плей-оф за право грати у I лізі (серед яких може бути «Черкащина») ще не все втрачено

18 Серпень, 2020

«Карпати» після зниження в класі не планують виступати в Першій лізі. У зв’язку з цим в дивізіоні може з’явитися вакантне місце.

Зараз активно опрацьовуються варіанти з проведенням 23 або 24 серпня додаткового матчу між невдахами плей-оф за право грати в першому дивізіоні, повідомив директор запорізького “Металурга” Максим Лупашко.

“Хоча “Металург” поступився вдома в першому матчі плей-офф “Альянсу”, ми не збираємося здаватися і будемо боротися до кінця. Однак потрібно пропрацювати всі варіанти розвитку подій, тому ми ведемо консультації з ПФЛ з приводу проведення додаткового поєдинку між невдахами плей-оф. Думаю, що 21 серпня це питання буде обговорюватися на Конференції ПФЛ і з’явиться конкретика”, – заявиви Лупашко.

Нагадаємо, що в перших матчах плей-офф за право грати в першій лізі “Верес” переміг “Черкащину” (2:0), а “Альянс” – “Металург” (2:0). Повторні поєдинки відбудуться 20 серпня.

Джерело: ua-football.comhttp://sportlandia.net.ua/


Cheap NFL JerseysLamar Jackson jerseyCheap NFL JerseysCheap MLB JerseysWholesale JerseysCheap NHL JerseysCheap NFL Jerseys ChinaCheap Jerseys ChinaCheap NFL JerseysCheap NFL Jerseys