5 топ-переходів у вищій лізі чемпіонату Черкащини з футболу

22 Серпень, 2020

У перерві між першим та другим колом обласних змагань з футболу не спостерігалася особливо  активна міграція гравців

У період «трансферного» вікна в епіцентрі уваги були команди, які у першій частині показали не той результат, на який розраховували.

Поки остаточної офіційної інформації, що дозаявок команд вищої ліги немає, але опитування представників клубів та інформація у ЗМІ дозволяє скласти п’ятірку топ-переходів. Потрапили до цього списку трансфери двох команд – «УТК» (Паланка) та «Альтаїр» (Драбів).

Отже, склад клубу з Уманщини поповнили Олександр Тарасенко (попередня команда «Олімп» Кам’янка), Олексій Сорокін із степанецької «Росави» та Ярослав Поплавка, який перед цим грав в ФК «ЛНЗ-Лебедин».

Відзначимо повернення до чемпіонату Черкащини Олександра Колоса та Сергія Дєдова, які виступатимуть за драбівський «Альтаїр».

У команд вищої ліги ще є доба – субота, 23 серпня, щоб привернути увагу запрошенням відомих гравців, але схоже до цього справа не дійде.http://sportlandia.net.ua/


Cheap NFL JerseysLamar Jackson jerseyCheap NFL JerseysCheap MLB JerseysWholesale JerseysCheap NHL JerseysCheap NFL Jerseys ChinaCheap Jerseys ChinaCheap NFL JerseysCheap NFL Jerseys