Віталій Миколенко: «Після матчу за Суперкубок я вибіг на поле з такими емоціями, ніби теж грав»

31 Серпень, 2020

Захисник «Динамо» родом з Черкас в інтерв’ю офіційному сайту «біло-синіх» розповів про тренувальний процес киян під час паузи, пов’язаної з іграми збірних, і поділився очікуваннями від жеребкування кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів.

– Віталію, як себе почуваєш, як довго працюєш вже без обмежень?

– Почуваю себе добре, вже тиждень як повернувся до повноцінних тренувань, а зовсім без обмежень працюю дня три – з ударами, подачами, що при моїй травмі спочатку не можна було робити. Ті гравці, які були травмовані, а також ті, хто не були задіяні у грі за Суперкубок, отримали два дні вихідних, а потім ми працювали індивідуально. І я в їх числі.

– Ти вже давно є гравцем збірної України, але не поїхав на цей збір у зв’язку із травмою. Прикро, що пропустиш матчі збірної? Адже ти вже практично відновився…

– Вважаю, що після травми все ж краще перетерпіти, не рватися передчасно до бою. Хоча, звичайно, я дуже хотів поїхати до збірної, допомогти команді, побувати в цій атмосфері через дев’ять місяців. Але травма не дозволила поїхати, тому було прийнято рішення, що я залишаюся в клубі, аби на сто відсотків відновитися.

– Які емоції відчув під час матчу за Суперкубок, спостерігаючи його зі сторони?

– Після матчу я вибіг на поле з такими емоціями, ніби я теж грав, брав участь у матчі! Звичайно, дуже зрадів результату, адже нам вдалося забити три м’ячі, завоювати трофей! Та й взагалі вийшов насичений, емоційний поєдинок.

31 серпня відбудеться жеребкування кваліфікації Ліги чемпіонів, «Динамо» дізнається свого першого суперника. Кого хотів більше би – ПАОК, «Рапід» або АЗ?

– В принципі, мені без різниці… У будь-якому випадку загадувати не будемо, з будь-яким суперником потрібно показувати свою гру. Тренери кожен день розповідають і показують, як нам потрібно грати, і ми постараємося це виконувати, незважаючи на те, кому будемо протистояти.

– З приходом нового тренерського штабу твої функції на полі змінилися?

– Не можу сказати, що щось глобально змінилося. Однак у перші дні зборів було дуже багато правок – щодо позиції, по грі в обороні, в атаці. Не змін, а саме поправок, індивідуальних підказок і порад від Містера з приводу гри на моїй позиції.

fcdynamo.kiev.uahttp://sportlandia.net.ua/


Cheap NFL JerseysLamar Jackson jerseyCheap NFL JerseysCheap MLB JerseysWholesale JerseysCheap NHL JerseysCheap NFL Jerseys ChinaCheap Jerseys ChinaCheap NFL JerseysCheap NFL Jerseys