Майстер-клас від Руслана Фоміна

6 Вересня, 2020

5 вересня. Чемпіонат України. 2 ліга. 1 тур. м.Черкаси. «Черкаси-Арена». 700 глядачів. +23. МСК «Дніпро» Черкаси – «Метал» Харків 0:4 (0:1)

Штучне освітлення із 46-ої хвилини матчу.

Арбітри: Р.Дубина (м.Дніпро), С.Удовенко, О.Капленко (обидва – м.Кропивницький).

Делегат матчу: С.Боклажко (м.Київ).

МСК «Дніпро»: К.Самойленко, Д.Шурубура, К.Молоков, Є.Онищенко, Д.Логвиненко, Д.Фхакадзе (А.Масоха, 79), В.Орел, М.Авер’янов (Б.Вініченко, 70),  В.Лобода, В.Чорний, Я.Савісько (А.Кулик, 71). Запасні: А.Баккі, К.Дашко, Є.Меркулов, П.Демченко. Тренер: І.Столовицький.

«Метал»: А.Денчук, С.Люлька, О.Мизюк, В.Федорів, В.Кравченко, Є.Демченко (А.Ралюченко, 74), Є.Лозовий, С.Романов (Є.Рязанцев, 83), А.Поступаленко (М.Багачанський, 62), В.Нехтій (М.Ярош, 83), Р.Фомін (С.Давидов, 78). Запасні: Д.Каневцев, С.Мандей, Є.Стрельцов. Тренер: О.Кучер.

Голи: Р.Фомін (28, 63), В.Нехтій (68), М.Ярош (88).

На 25-ій хвилині Р.Фомін («Метал») не реалізував пенальті – воротар.

Головним ньюзмейкером трансферних новин поточного тижня став харківський «Метал». Дебютант ПФЛ день в день оголошував про свої нові зіркові придбання. Під орудою Олександра Кучера зібралося чимало знаних майстрів шкіряного м’яча , які буквально ще вчора виступали в Прем’єр-лізі України. Наразі, «Метал» вже зараз готовий скласти конкуренцію провідним колективам першої ліги та поборотися за путівку до вищого вітчизняного дивізіону.

Натомість, пів-стартового молодіжного складу черкащан дебютували в звітному матчі на професіональному рівні.

Перший небезпечний момент виник на 10-ій хвилині поєдинку, коли голкіпер дніпрян Кірілл Самойленко двічі поспіль зреагував на удари в упор Руслана Фоміна (замикав фланговий простріл) та Антона Поступаленка (добивання).

В середині першого тайму Руслан Фомін протягнув м’яча по флангу та виконав ідеальну розрізну передачу – удар Євгенія Лозового парирував Самойленко, а Сергій Романов, відчувши дотик від захисника черкащан, відразу впав немов підкошений на газон. «Актьорочка» справила враження на арбітра матчу – пенальті. 19-річний воротар МСК «Дніпро», витягнувшись у струну, витягує шкіряну кулю із лівої «шістки».

Господарям поля впевнені дії свого голкіпера додають впевненості і вони вдаються до більш активних дій. В одній з атак Вадим Чорний на лівому фланзі робить простріл у штрафну гостей, але харківський голкіпер перехопив цей простріл.

Далі був майстер-клас від Руслана Фоміна, який прослизнувши поміж двох захисників, реалізував вихід один в один.

Перед перервою на гарматний постріл харків’янина Антона Поступаленка із кута карного майданчика зреагував Кірілл Самойленко.

В другому таймі гра пішла на зустрічних курсах, здавалося дніпряни відчули свою гру, але досвідчений 34-річний Руслан Фомін розставив все по місцях. На 63-ій хвилині нестримний нападник харків’ян продавлює двох захисників і пробиває повз голкіпера черкащан – 0:2. За п’ять хвилин Владислав Нехтій, обігравшись в «стінку» із Сергієм Романовим, забиває третій гол за «Метал».

Остаточний рахунок у грі, покаравши захисника за необачність, встановив Микола Ярош.

Попри поразку в стартовому матчі другої ліги харківському “Металу” — 0:4, за молодих гравців “Дніпра” не соромно: сьогодні на футбольному полі змагалися Давид і Голіаф — у складі гостей було чимало виконавців, які грали за найкращі команди Прем’єр-ліги. Віримо, що перемоги дніпрян — попереду!

Вже найближчого вівторка, 8 вересня, МСК «Дніпро» зіграє матч першого попереднього етапу розіграшу Кубка України проти рівненського «Вереса».

Депутат Черкаської обласної ради Анатолій Коверський нагородив цінним подарунком Євгенія Онищенка – кращого гравця в складі МСК «Дніпро».