«Златокрай-2017» вириває перемогу на 7 компенсованій хвилині

«Златокрай-2017» Золотоніський р-н – «Альтаїр» Драбів 2:1 (0:1)

12 вересня 2020 р. Чемпіонат Черкаської обл. Вища ліга. 10 тур. м.Золотоноша.

Арбітри: О.Шкурченко (Ватутіне), О.Коливай (Сміла), С.Шлончак (Черкаси).

Делегат-інспектор: П.Лаврінець (Канів).

«Златокрай-2017»: Д.Кондрунін, В.Дорош, Р.Коломієць, А.Горбинко, П.Кіт (Д.Масло, 76), Д.Скороходов, В.Гонщик (В.Шепель, 90+8), М.Сутула (П.Степанов, 46; О.Дробоног, 90+5), В.Блонський, О.Аргеєв (М.Погребняк, 76), В.Панченко (О.Котелюх, 90). Тренер. В.Гамалій.

«Альтаїр»: Я.Магльований, В.Аджубей (А.Олійник, 56; В.Погрібний, 86), В.Олефір (С.Мисюра, 76), А.Манасян, В.Таранушич, Я.Халілов, С.Дєдов, О.Колос, Д.Бреус, А.Вакуленко (В.Александров, 90), В.Зоря. Запасний: С.Стрикаль.

Голи: В.Панченко (54), Д.Скороходов (90+6) – А.Вакуленко (15).

Вилучення: Р.Коломієць (88, повторне попередження) – О.Колос (59, повторне попередження).

Поступившись в Золотоноші, драбівський «Альтаїр» достроково склав свої чемпіонські повноваження. Натомість, перемога в Лівобережному дербі вивела «Златокрай-2017» на пряму автостраду до перемогу в нинішньому сезоні – за чотири тури до завершення змагань команда випереджає найближчого конкурента вже на сім турнірних очок.

Головною передматчевою проблемою для господарів стала воротарська позиція – основний голкіпер Олександр Манжела був вилучений в кубковому матчі, а вакантне місце в надважливому поєдинку зайняв Дмитро Кондрунін. Хвилювання виявилися марними – 19-річний голкіпер впевнено дебютував в «основі».

Команди обережно розпочали звітній поєдинок – вичікуючи на помилку свого опонента.

Першими паритет порушив «Альтаїр» – Денис Бреус із відскоку по центру воріт пробив трохи вище цілі. Гол відбувся на 15-ій хвилині поєдинку, коли Антон Вакуленко із кута карного майданчика закрутив шкіряну кулю в дальній кут воріт золотонішців.

Гості прийшли в себе лише під кінець першого тайму. На фланговий навіс Владислава Блонського відгукнувся Олександр Аргеєв, який головою пробив повз ближню стійку. А на дальній постріл Максима Сутули голкіпер драбівчан Ярослав Магльований зреагував із другої спроби.

Біля протилежних воріт півзахисник «Альтаїру» Денис Бреус на стандарті мав непоганий шанс на гол в «роздягальню».

Другий тайм розпочався із шикарного закиду «за комірець» від Віталія Зорі – м’яч в лічених сантиметрах розминувся із поперечиною воріт «Златокраю-2017».

Господарі відігралися на 54-ій хвилині: Вадим Гонщик, немов в свої кращі часи, проскочив лівим флангом та віддав вивірену передачу, а залишений без опіки Владислав Панченко засмутив свою колишню команду – 1:1.

Далі після години гри було вилучення Олександра Колоса за повторне попередження і поступово гра в меншості почала виснажувати приїжджу команду.

Наприкінці поєдинку команди обмінялися гострими контрвипадами. Владислав Панченко ледь не повторив свій успіх після флангового навісу. А простріл Дениса Бреуса зі стандарту мали нагоду замкнути двоє гравців «Альтаїру».

За дві хвилини до завершення основного часу гри склади суперників підрівнялися – за повторне попередження поле залишив Роман Коломієць.

Розв’язка матчу настала на 7-ій компенсованій хвилині. Чергова, немов під копірку, подача із лівого флангу завершилась взяттям воріт драбівчан. Шкіряна куля після удару Дениса Скорохода рикошетом від стійки затріпотіла в сітці воріт.

Врятувати гру мав Денис Бреус, але норовливий м’яч оминув площину воріт господарів.

В наступному турі суперники протистоятимуть уманчанам: «Златокрай-2017» поїде на гостини до Кочубіївки, а «Альтаїр» прийматиме гостей із Паланки.