Драбівчанин Євген Новак відкрив лік голам «Колоса» на євроарені

18 Вересень, 2020

«Колос» Ковалівка дебютував в єврокубках. У Салоніках в другому кваліфікаційному раунді українці здолали грецький «Аріс».

Якщо перший тайм був без голів, то вже на старті другого українська команда змогла відкрити рахунок  –  Євген Новак вдало підставив голову після подачі Богданова. Вихованець драбівського футболу забив перший гол «Колоса» в єврокубках.

У підсумку «Колос» виграв із рахунком 2:1. Наступник суперником ковалівців стане хорватська «Рієка»

(для перегляду відео перейти за посиланням)

Євген Новак : «Це перша гра на європейській арені, це велика й історична перемога для нас. «Аріс» був фаворитом, але нам вдалося здобути перемогу, тому що ми були більш дисципліновані і зробили те, що нам потрібно було для досягнення успіху. Ми багато працювали, щоб пройти кваліфікацію.

Тактика була ключем до перемоги, ми були кращими тактично. Здавалося, що «Аріс» мав перевагу і моменти, але регулярно робив те, до чого ми його змушували. У нас немає часу на святкування, ми повинні зосередитися на наступній грі в УПЛ, а потім на матчі ЛЄ з «Рієкою».http://sportlandia.net.ua/


Cheap NFL JerseysLamar Jackson jerseyCheap NFL JerseysCheap MLB JerseysWholesale JerseysCheap NHL JerseysCheap NFL Jerseys ChinaCheap Jerseys ChinaCheap NFL JerseysCheap NFL Jerseys