Відкритий чемпіонат Уманщини з футболу: ФК «Агросвіт-Світанок» повертає 1 місце турнірної таблиці

25 Вересень, 2020

Команді з Вінничини знову очолити чемпіонат дозволила нічия у грі ФК «Отаман – Д» (Маньківка) – МФК «Ятрань – 80» (Умань)

Поєдинок 12 туру для ФК «Отаман – Д» повинен був стати свого роду тестом на готовність боротися за підвищення по турнірній таблиці, оскільки до Маньківки завітав один із лідерів чемпіонату МФК «Ятрань – 80».

Зі стартових хвилин гру активніше розпочали гості, які у більшості ситуацій виявлялися на долі секунди швидшими та спритнішими за підопічних Олега Дніпровського. Перший підхід до воріт Владислава Осіпова завершився подачею та переводом м’яча на кутовий, який отамани не без проблем відбили завдяки вдалій грі Михайла Бондара головою.

«Отамани» же в першій половині тайму відзначалася частими переводами м’яча на правий фланг атаки, де, активним був Роман Широкопояс. Проте сьогодні йому було не так просто минути захист суперника. Варто також відзначити вдалу гру на виході та за межами власного штрафного голкіпера гостей Щербини.

На 28хвилині матчу гості все ж таки зуміли відкрити рахунок. Віктору Устенку вдалося ідеально точно та сильно пробити у дальню «дев’ятку» воріт «Отаманів»: 0-1.

Після цього гра збоку гостей дещо заспокоїлась, що не скажеш за господарів, які впродовж  останніх 15 хв. першого тайму, намагалися знайти «ключик» до воріт суперників.

На початку другого тайму тренер «отаманів» здійснює ряд замін. З виходом на поле Олександра Бондара, Руслана Копиці, братів Бровченків гра «отаманів» помітно покращилась. На 48 хвилині гри господарі отримали право на кутовий. Після розіграшу кутового, Вадим Хміль ефектним ударом з метрів 30, зрівнює рахунок. 1-1.

Після пропущеного м’яча футболісти МФК«Ятрань – 80» тут же перевели гру на половину поля господарів та створили декілька небезпечних моментів. Незабарилися з 100% моментами й «отамани». Один за одним виходи на «побачення» з голкіпером гостей нажаль до взяття воріт так і непризвели. Спочатку Щербина врятував гостей після удару Олександра Бровченка з метрів з 10, а за дві хвилини Олег Мазуренко змарнував реальну нагоду вивести свою команду вперед, коли вийшовши віч-на-віч з кіпером гостей Олег пробив повз ворота… Таких моментів у «отаманів» впродовж 15 хв. було щонайменше зо три.

Надалі темп гри дещо спав. Наприкінці поєдинку «отамани» таки намагалися організувати фінальний штурм воріт суперника, виконували небезпечні кутові, флангові атаки, але захисникам МФК «Ятрань – 80» вдалося відбитися. Гості ж могли забивати після контратак у виконанні Казанюка та Устенка, але фінальний свисток арбітра зафіксував бойову та, загалом, справедливу нічию 1-1.

Джерело: сторінка “Спорт Маньківщини” у Фейсбуціhttp://sportlandia.net.ua/


Cheap NFL JerseysLamar Jackson jerseyCheap NFL JerseysCheap MLB JerseysWholesale JerseysCheap NHL JerseysCheap NFL Jerseys ChinaCheap Jerseys ChinaCheap NFL JerseysCheap NFL Jerseys