Ліга чемпіонів. «Динамо» – «Гент»: передматчева прес-конференція Віталія Миколенка

28 Вересень, 2020

У вівторок, 29 вересня, у Києві на НСК «Олімпійський» відбудеться матч-відповідь раунду плей-оф Ліги чемпіонів між київським «Динамо» та бельгійським «Гентом». Початок – о 22:00.

Вихованець черкаського футболу – захисник «Динамо» Віталій Миколенко відповів на питання журналістів перед матчем раунду плей-оф Ліги чемпіонів проти бельгійського «Гента».

– Віталію, завтра не буде грати дискваліфікований Безус, під питанням участь Яремчука. Вам це полегшує завдання?

– Нічого не можу сказати з приводу Безуса та Яремчука, оскільки ми ще не розбирали гру суперника. Ми не знаємо, хто у них буде грати, тому будемо розбирати команду загалом.

– Ігор Пластун після прильоту сказав, що шанси у протистоянні, незважаючи на результат першого матчу, – 50 на 50. Ви згодні з ним?

– «Гент» також грав у суботу, як і ми, тому шанси, дійсно, 50 на 50. Але враховуючи, що ми граємо вдома, думаю, все буде добре для нас.

– Фактор того, що ми здобули виїзну перемогу, не розслаблює, враховуючи, що «Динамо» влаштує навіть мінімальна поразка?

– Я граю три роки в першій команді, і ми жодного разу не долали кваліфікацію Ліги чемпіонів. Жодної розслабленості не буде, усі хлопці вже відкинули перемогу, здобуту в Генті.

http://www.fcdynamo.kiev.ua/http://sportlandia.net.ua/


Cheap NFL JerseysLamar Jackson jerseyCheap NFL JerseysCheap MLB JerseysWholesale JerseysCheap NHL JerseysCheap NFL Jerseys ChinaCheap Jerseys ChinaCheap NFL JerseysCheap NFL Jerseys