Віталій Миколенко: «Після третього м’яча вся команда немовби вимкнулася»

30 Вересень, 2020

Вихованець черкаського футболу, захисник київського «Динамо» Віталій Миколенко у флеш-зоні «Олімпійського» прокоментував для клубного ТБ гру проти «Гента» і вихід до групового раунду Ліги чемпіонів.

– Після гри двоякі почуття. Начебто і виграли з рахунком 3:0, але могли пропускати багато м’ячів, багато помилок було… Вимкнулися після третього гола. Перший гол трохи заспокоїв гру. Другий ще більше. А після третього м’яча вся команда вимкнулася. Тому у нас в роздягальні трохи двоякі емоції.

За рахунку 3:0 гравці в захисті почали діяти авантюрно…

– Ніяких авантюр в захисті не було. Просто було багато навісів до штрафного і ударів по воротах. Після третього голу вся команда начебто вимкнулася, почала нервувати, через що почали виникати моменти біля наших воріт.

Чи важко було протистояти габаритним форвардам «Гента»?

– Вони будували свою гру на цьому. Звичайно, було складно, адже вони на голову вищі за мене. Утім, Ілля Забарний у них практично всю боротьбу виграв. Але моменти були після подач.

З огляду на кадрові втрати, на даний момент ця лінія оборони – оптимальна?

– Вважаю, що той склад, який виходить на футбольне поле в тій чи іншій грі, і є оптимальним на даний момент. Але команда – це не тільки ці 11 гравців.

«Динамо» нарешті вийшло до групи Ліги чемпіонів. Які зараз емоції?

– Ми так довго на це чекали. Чесно, в душі дуже радий, але, напевно, повністю усвідомлюю те, що трапилося, вже завтра. Трохи порадію, а далі – гра з «Зорею».http://sportlandia.net.ua/


Cheap NFL JerseysLamar Jackson jerseyCheap NFL JerseysCheap MLB JerseysWholesale JerseysCheap NHL JerseysCheap NFL Jerseys ChinaCheap Jerseys ChinaCheap NFL JerseysCheap NFL Jerseys