Максим Авер’янов (МСК «Дніпро»): «На кожен матч ми виходимо грати лише на перемогу»

16 Жовтень, 2020

Атакуючий півзахисник футбольної команди МСК «Дніпро» (Черкаси) Максим Авер’янов розповів про перший гол команди в цьому сезоні у II лізі чемпіонату України та запросив вболівальників у даній ситуації дивитися матчі поки онлайн.

У минулому матчі на останніх хвилинах ви заробили важливий пенальті, а згодом і виконали його. Ви пробивали одинадцятиметровий, тому що ви штатний пенальтист?

Ігор Михайлович Столовицький запитав у роздягальні, якщо буде пенальті – хто буде пробивати. Я взяв на себе відповідальність та погодився. Головне, що забив гол та заробив для команди важливий заліковий пункт у турнірній таблиці.

Ви реалізували пенальті красивим ударом у лівий кут, які емоції відчули після забитого голу?

Звичайно, емоції відчув тільки позитивні, тому що це наш перший гол в цьому чемпіонаті.

У минулих матчах “Дніпру” не щастило, у матчі проти дніпровської “Перемоги” навпаки команда врятувалася на останніх хвилинах, чи можна сказати, що фортуна повернулася до гравців?

Фортуну теж треба заслужити. У цьому матчі ми напрацювали на цей гол, але нам не щастило до останніх хвилин та й у минулих іграх не вдавалось забити, хоча моментів було вдосталь. Тому я думаю, що ми заслужили цей фарт.

–  В кожному матчі команда додає, чи варто розраховувати на перемогу у наступному матчі на виїзді?

На кожну гру ми виходимо грати тільки на перемогу і цей матч не стане виключенням. Тому варто і треба розраховувати на перемогу  в наступному матчі.

У минулому інтерв’ю Вадим Чорний сказав, що він не бере приклад з конкретного гравця, а у вас є футболіст яким ви надихаєтесь?

– Я також беру у зіркових футболістах лише найкращі якості, але якщо вже когось і виділяти, то це буде  Кріштіану Роналду.

Назвіть свої три найкращі футбольні якості?

– Я вважаю, що це не мені вирішувати, які в мене найкращі якості. Нехай це вирішують вболівальники та експерти, а я буду викладатись на футбольному полі.

– Хто у МСК “Дніпро” боротиметься за звання головного бомбардира?

– Кожен гравець хоче забивати та приносити користь команді, але головного бомбардира в нас – немає.

Тоді назвіть топ-3 претендентів, щоб у кінці сезону було цікаво подивитись це інтервю та звірити прогнози.

– Давайте тоді спробуємо спрогнозувати. Топ-3 бомбардири МСК «Дніпро» за підсумками сезону: Вадим Чорний, Ярослав Савісько та я.

– Чому обрали 10 номер?

– Взагалі я хотів взяти 22 номер – це мій улюблений номер, але Денис Шурубура обрав його раніше. Я раніше грав під 10 номером та й починав грати під цим номером, тому вирішив нічого не змінювати.

– В’ячеслав Орел розповідав у інтерв’ю, що ви з ним з дитинства дружите та займаєтесь футболом. Чи можна сказати, що у вас ідеальне взаєморозуміння  на полі?

– Так, у нас стовідсоткове взаєморозуміння на полі. Тому що ми разом і починали грали, потім нас доля розвела. Я поїхав у Київ, а В’ячеслав Орел залишився в Черкасах. Згодом ми знову в одній команді  і ми під час гри розуміємо один одного з півслова та з заплющеними очима бачимо де хто знаходиться на футбольному полі.

– Згідно з рішенням Кабінету Міністрів України всі спортивні заходи в країні будуть проходити без глядачів. Все – через погіршення епідеміологічної ситуації в країні. Як команда прийняла цю новину?

– Команда цю новину прийняла гідно, тому що головне – це здоров’я людей. Але це все одно для команди  втрата. З глядачами грати набагато приємніше, вони нас мотивують. Тому шкода, що вболівальники не зможуть нас підтримати на стадіоні. Але кожен наш матч транслюється, тому запрошую вболівальників дивитися наші матчі онлайн.

 Спілкувався Дмитро Саражинhttp://sportlandia.net.ua/


Cheap NFL JerseysLamar Jackson jerseyCheap NFL JerseysCheap MLB JerseysWholesale JerseysCheap NHL JerseysCheap NFL Jerseys ChinaCheap Jerseys ChinaCheap NFL JerseysCheap NFL Jerseys