Уманський ФК «УТК» з мінімальною перевагою у рахунку у Кубку Черкащини переміг ФК «Олімп»

22 Жовтень, 2020

21 жовтня. Кубок Черкаської області. Півфінал. Перший матч. Умань. Центральний стадіон.

ФК «УТК» (Паланка) – ФК «Олімп» (Кам’янка) – 1:0 (0:0)

Арбітр: Цибулько С., Лобанов В., Желєзняк Р.

Інспектор: Заєць В.

УТК: Сорокін, Дудник, Думенко, Подколзін, Троян, Горобець, Новіков, Потапов (80, Лут), Поплавка, Король (46, Ібрагім), Лебедєв (46, Раковський).

Олімп: Ленчіков, Гарнага (75, Доненко), Загородній, Піскун, Козубенко, Пономаренко, Клименко, Левенець, Підвісіцький, Кармалак, Оганесов.

Гол: Раковський (62)

Заключна домашня гра сезону. Перший півфінальний матч кубка області. Графік у команд насичений.

Важка, в’язка гра. Господарі хвилини з десятої поступово заволоділи певною перевагою. Але їх спроби знайти вільні місця в щільних захисних редутах гостей були не особливо успішні. Гості в свою чергу не закопалися на своїй половині поля а при найменшій нагоді шукали можливості упіймати господарів на помилці. Втім теж не надто вдало в плані довести справу до гострого момента. Як ви зрозуміли, загалом моментів гольових було небагато. Як по мені то цьому сприяли і відповідальність за результат за крок до фіналу кубка, і втома, що накопилася.

Аналогічно до першого тайму гра розгорталася і по перерві. Важка, в’язка гра. Долю матчу вирішив єдиний гол – на 62 хвилині Раковський взяв гру на себе, індивідуально продерся вздовж лінії штрафної і встиг пробити – в саму “дев’ятку”.

Після цього здалося, що тепличники опанують ситуацією. Господарі навіть ще одного разу гол забили – центральний захисник опинився аж у чужому карному майданчику і потужно зарядив під поперечину! Але було зафіксовано офсайд а відтак гол не зараховано. А загалом стратегія двоматчевої дуелі не спонукала бездумно гостей нестися рятувати матч. А відтак сильно на перебіг звітного матчу забитий гол не вплинув. «Олімп», звісно, пробував відігратися і в Умані. Але в підсумку все цього дня обмежилося єдиним голом. І все вирішиться цієї вже неділі у Кам’янці.

Джерело: umanfootball.com.uahttp://sportlandia.net.ua/


Cheap NFL JerseysLamar Jackson jerseyCheap NFL JerseysCheap MLB JerseysWholesale JerseysCheap NHL JerseysCheap NFL Jerseys ChinaCheap Jerseys ChinaCheap NFL JerseysCheap NFL Jerseys